03.06.2018
CHP KADIN KOLLARI; ARTVİN “TAMAM” DİYOR! CHP Artvin il, ilçe Kadın kolları 24 Haziran’da yapılacak olan TBMM ve Cuımhurbaşkanlığı seçimleri için çalmadık kapı bırakmıyor. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Artvin Kadın Kolları üyeleri yağmur çamur demeden mola vermeden halka ulaşmaya, CHP’nin projelerini anlatmaya devam ediyor.

 Cumhuriyet Halk Partisi Artvin İl Kadın Kolları, kent merkezindeki seçim çalışmasına devam ediyor. Her gün bir mahalleyi ziyaret eden CHP’li kadınlar alan çalışması yaparak kadınlara aile CHP’nin projelerini anlattılar.
Cumhuriyet Halk Partisi Artvin İl Kadın Kollarının yoğun çalışma temposunda mahalle, köy, il, ilçe tüm yurttaşlara ulaşıp Artvin’in ve Türkiye’nin kaderini değiştirecek projelerini anlatmaya devam ediyorlar. Cumhuriyet Halk Partisi Artvin örgütü 24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan genel seçimde Cumhurbaşkanı seçimleri için Muharrem İnce’ye ve Milletvekili seçimleri için 1. sıra adayı Uğur Bayraktutan ve ikinci sıra adayı Yalçın Emiralioğlu’na oy istediler.
ARTVİN BU SEÇİMDE ÇOK FARKLI BİR SONUCA İMZA ATACAK
Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapmak isteyen ve iki milletvekili adaylarını da Ankara’ya göndermek isteyen Cumhuriyet Halk Partisi’nde Kadın Kolları büyük bir inanç ve gayretle çalışıyor. İl kadın Kolları Başkanı Gülşen Kurul çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada, bu seçimde Artvin’in çok farklı bir sonuca imza atacağını savundu. Başkan Kurul,”  Bundan önceki seçim çalışmalarında gezdiğimiz mahalleler, apartmanlar, evler çok farklı bir yaklaşım sergiliyor. Daha önce kapısını çaldığımız insanlar vücut diliyle, davranışlarıyla, sözleriyle bize söylemek istediğini orada iken söylüyordu. Yani  Biz bunun üzerine nereden oy alıp nerden oy alamayacağımızı anlayabiliyorduk ve hiçte yanılmadık.
ARTIK YETER BİZ DE TAMAM DİYORUZ!
Bu seçimde ise çok farklı bir durum söz konusu...  Bundan önce kapısına gittiğimiz, bize sitem eden hatta kızan o insanlar ilk kez bize şunu söylüyor. Artık yeter. Biz de tamam diyoruz. Bizi geçin, gidilmedik ev, tokalaşmadık insan bırakmayın. Muharrem İnce ile başlayan büyük bir umut var. 16 yıl sonra ilk defa bahanemiz kalmamıştır. Evet, bu sefer güçlü, dürüst ve samimi olduğuna inandığımız bir alternatifimiz var. Bundan önce siz de kabul edin ki yoktu!. Onun için oyumuzu vermiyorduk. Uzun yıllar sonra sandığa gittiğimizde alternatif olabilecek çok değerli isimler var. Bundan dolayı da mutluyuz.

Bu haber 1203 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com