03.06.2018
MHP’nin Yoğun Seçim Çalışması Sürüyor MHP Adayı Okan Aktaş, Selden Zarar Gören Aşağı Maden Köyü’nde Köylünün Dertlerine Ortak Oldu

 Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Gece gündüz demeden adeta durup dinlenmeden seçim çalışmalarını yürüten MHP’nin Artvin İl Örgütü, bu sefer Artvin’den meclise vekil göndermeye kararlı görünüyor. Son seçimlerde aldığı oylarla dikkatleri çeken MHP’de 24 Haziran seçimleri öncesindeki seçim çalışmaları dört koldan sürdürülürken, MHP’nin adayı Okan Aktaş yaptığı açıklamada “ Bayrağımız gölgesinde sıkılmadık el bırakmayacağım. Bu seçimde hiç bir zaman işin magazin yönünde olmayacağım. Ciddi, ilkeli ve çalışkanlık çizgisi kapsamımda ziyaretlerime ve çalışmalarıma devam edeceğim. ” diye konuştu.
MHP, Selden Zarar Gören Hod’a Giderek Köylünün Derdine Ortak Oldu
MHP’nin yoğun seçim çalışmaları arasından fırsat bulan MHP Artvin Milletvekili adayı Okan Aktaş ve MHP İl Başkanı Serdar Kılınç, geçtiğimiz hafta aşırı yağışlar nedeniyle oluşan selden zarar gören Aşağı Maden Köyü’ne ziyaret gerçekleştirdiler. Aşağı Maden Köyü’nde meydana gelen selin oluşturduğu zararlar hakkında köy halkından bilgi alan Milletvekili Adayı Aktaş ve İl Başkanı Kılınç, köylünün sorunları hakkında da bilgi aldılar. Burada bir açıklama yapan İl Başkanı Serdar Kılınç, “ Yoğun yağış nedeniyle sel baskını sonucu maddi hasar meydana gelen Aşağı Maden köyümüzü ziyaret ettik. Maddi zarara üzüldük ancak can kaybı olmadığı için sevindik. Doğal afet kapsamında yürüyen iş ve işlemleri takip edeceğiz. ” diyerek köylünün yüreklerine su serpti.
MHP Milletvekili Adayı Okan Aktaş ise köyde meydana gelen sel felaketinin üzüntüsünü yaşadıklarını ve seçim çalışmalarında değişiklik yaparak Aşağı Maden Köyü’ne ziyaret programı gerçekleştirdiklerini belirterek Aşağı Maden Köyü sakinlerinin sorunlarına ve dertlerine ortak olmak ve onlara moral vermek için buraya geldiklerini ifade etti. Aşağı Maden Köyü’nde meydana gelen sel felaketinde can kaybının yaşanmamasına sevindiklerini ancak köylünün yaşadığı büyük ekonomik zararların da giderilmesi ve köylünün mağduriyetini bertaraf edilmesi için çalışmaların yapılması gerektiğine vurgu yaptı. Artvin Valiliği nezdinde konuyla ilgili çalışma yapıldığını da hatırlatan Okan Aktaş, konunun takipçisi olacaklarını ve Aşağı Maden Köyü’nde öncelikle sel zararlarının ortadan kaldırılması ve selden zarar görenlerin mağduriyetlerinin giderilmesi için gerekli görüşmeleri yapacaklarını sözlerine ekledi.
Köy halkı ile tek tek görüşerek dert ve sıkıntılara ortak olan MHP Milletvekili adayı Okan Aktaş ve İl Başkanı Serdar Kılınç, köylüye geçmiş olsun temennilerini ilettikten sonra köyden ayrıldılar.
Okan Aktaş: Bu Seçimde İşin Magazin Peşinde Olmayacağım
24 Haziran seçimleri öncesinde dört koldan seçim çalışmalarını yürüttüklerini ifade eden MHP Milletvekili Adayı Okan Aktaş, seçim çalışmalarının planlandığı şekliyle yürütüldüğünü zaman zaman sadece kendisinin, zaman zaman bütün teşkilatların zaman zamanda İsmihan Özcihan’ın zaman zaman da iki aday birlikte seçim çalışmalarını yürüttüklerini belirterek bayrağımızın gölgesinde sıkılmadık el bırakmadan seçim çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi. Aktaş, seçim çalışmaları sırasında halkın kendilerine gösterdiği ilgiden ve sıcaklıktan dolayı da teşekkür ederken bu ilgi ve sevgiye layık olmak için son derece samimi ve içten davrandıklarını ve halka doğruluktan başka bir şey vaat etmediklerini ifade etti. Aktaş açıklamasında; “ Bayrağımız gölgesinde sıkılmadık el bırakmayacağım. Bu seçimde hiç bir zaman işin magazin yönünde olmayacağım. Ciddi, ilkeli ve çalışkanlık çizgisi kapsamımda ziyaretlerime ve çalışmalarıma devam edeceğim. Her yere gideceğim. Herkesle görüşeceğim. MHP’yi ve neden 24 Haziran’da destek istediğimizi her gittiğim yerde bıkmadan, usanmadan anlatacağım. Başta teşkilatlarımız olmak üzere, diğer adayımız İsmihan Hanım efendi ve tüm il, ilçe, kadın ve gençlik kollarımız ile Ülkücü camia gerekirse uyumadan çalışıyoruz. Biz inanıyoruz, Artvin halkının da bizlere inanmasını arzuluyoruz. Biz samimiyiz ve karşımızda samimi ve içten bir halk görüyoruz. İnşallah Allah’ın izniyle arzu ettiğimiz sonuca ulaşacağız. Biz Artvin’in öz evlatlarıyız ve Artvin’in öz evlatlarına destek vereceğine tüm kalbimizle inanıyoruz. Biz kazanınca Artvin kazanacaktır. ” diye konuşarak açıklamalarda bulundu.
MHP Adayı Aktaş, Hopa’da İftar Yemeğine Katıldı
MHP’nin Milletvekili adayı Okan Aktaş, Hopa ilçesinde Kemal Gazioğlu’nun düzenlediği iftar yemeğine katıldı. İftar programına ilişkin açıklamada bulunan Okan Aktaş, Kemal Gazioğlu, örnek kişiliğini daima takdir ettiğimiz ve saygı duyduğumuz ağabeyimize gönülden teşekkür ediyorum. Devamında, Hopa İlçe Başkanım Cengiz Köse’ye, Kemalpaşa İlçe Başkanım Erkan Bilgin’e ve Yönetim Kurulu Üyesi tüm arkadaşlarıma saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber 739 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com