03.06.2018
ARTVİN SES SEYAHAT HEDEF BÜYÜTTÜ ​ 8 yıl önce 2010’ da Ali Osman Ulusoy ve Sefer Ulusoy’un katılımlarıyla dönemin Belediye Başkanı Emin Özgün ile birlikte açılış kurdelesinin kesilmesiyle faaliyete giren o tarihten beri Artvin’e hizmet etmeye devam eden Artvin Ses Seyahat yapılan yenilikler, alınan yeni araçlar, açılan yeni hatlar, eklenen yeni seferler ve işletme maliyetlerinin artması ile alakalı yeni fiyat tarifesiyle ilgili, bilgilendirme için basına açıklama yaptı.

 Artvin Ses Firması adına açıklamayı Hüseyin Bilir yaptı. Yapılan açıklamada ise şu ifadeler kullandı;
“Artvin Ses Seyahat olarak, 2017 yılında Artvin, İstanbul, Bursa ve Ankara arasında ortalama 2.500 sefer düzenleyerek, 5.000.000 km yol yaptık. %89’luk yolculuk oranıyla 134.000 yolcumuza hizmet verdik. 2018 yılı ve devamında bu verileri ikiye katlamak istiyoruz. Müşterilerimiz dengelen taleplere hızlı ve kaliteli çözümler sunarak, onların beklentilerini karşılayabilirsek, istediğimiz verimi alabileceğimizi düşünüyoruz.
PEKİ BU BAĞLAMDA NELER YAPTIK?
Yaklaşık 13.000.000’luk yatırım yaparak filomuzu yeniledik. Tamamı 2017 ve 2018 model, teknolojik, konfor ve güvenliğe önem veren, uzun yolculuklar da yolcularımızın çok rahat edeceği araçlar aldık. Bu alanda şu an Türkiye’nin en genç filosuna ve en yeni araçlarına sahip olan firmasıyız.
“ ARTVİN’İMİZ EN İYİSİNE LAYIKTIR.” DİYORUZ.
Misafirlerimizden, yolcularımızdan gelen yoğun talep üzerine Artvin-İzmit-Gölcük-Yalova-Orhangazi-Gemlik-Bursa seferini açtık. Bu bölgede oturan hemşerilerimiz, “Çok mağdur olduklarını” belirttiler, bizde bu talep üzerine bu hattımızı açtık. Haziran ayı itibariyle her gün Artvin’den saat 10:00’da, Bursa-Kestel’den saat 10:30‘da hareket edecek şekilde 2018 modern araçlarla bu seferleri yapacağız. Bilmeyen bütün hemşerilerimize de sizin aracılığınızla ulaştırmış olalım.
Yine misafirlerimizden gelen talep doğrultusunda “NONSTOP”  Artvin-İstanbul seferi düzenleyeceğiz. Bu servisin özelliği, belli durakları (Dudullu, Harem, Sultanbeyli, Gebze, Adapazarı, Bolu)  es geçerek, 22 saat olan yolumuzu 20 saate indirmektir. Özet olarak Esenler’den çıkan araç, sadece İzmit’e girip, yolcu alıp yoluna devam edecektir. Bu “NONSTOP” servis Artvin’den ve İstanbul’dan11:30’da hareket edecektir. Biz bu servisi düzenlerken, Artvin-İstanbul arası düzenlediğimiz Artvin’den 11:30/13:00, İstanbul’dan 10:30/12:30 seferlerini kesmeyeceğiz, iki seferde normal olarak devam edecek. “NONSTOP”  servisle Artvin-İstanbul arası günlük 3 sefer düzenlemiş olacağız.
Son olarak işletme maliyetlerine değinmek istiyoruz. Herkesin bilgisi dâhilindedir ki Artvin´de şehirlerarası yolcu taşımacılığında yaklaşık 7-8 yıldır fiyat artışı yapılmamıştır.
Piyasalarda ki durum incelendiğinde Dolar, Euro ve akaryakıtta ki “Rekor” diyeceğimiz artış bizi de olumsuz şekilde etkilemiştir. Çok geriye gitmeden son iki yıl içerisinde bu artışlar bizimde işletme maliyetlerimizi %100-120 arasında arttırmıştır. Akaryakıt örneğini verebiliriz ki.2 yıl önce 3.30 TL’ye alınan yakıt bugün 5.85 TL olmuştur. Diğer gider kalemleri de göz önüne alındığında, bizimde fiyatlarımızı kalitemizden ve hizmetimizden ödün vermeden bu işi sürdürebilmemiz için güncellememiz gerekmektedir. Fakat biz, bütün olumsuzluklara rağmen zammın büyük bir bölümünü çekerek, bilet fiyatlarımızda %20 ile %25 arasında düzenleme yapılmıştır.​​​​​Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Bu haber 658 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com