26.05.2018
TEMİZLİK ÇALIŞANLARINA İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ Artvin Belediyesi temizlik işlerinde çalışan personele Nikah Salonunda İş Sağlığı Güvenliği eğitim verildi.

 Artvin Belediyesi temizlik işlerinde çalışan personele A sınıfı İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Servet Çelebi tarafından Artvin Belediyesi Nikah Salonunda, çalışanların maruz kaldıkları tehlike ile bu durumlara bağlı olarak doğacak riskler üzerine değerlendirmelerde bulunularak iş kazalarına karşı uyarıcı ve çalışanların koruyucu ekipmanlarını kullanmaları konusunda bilinçlendirme eğitimi verildi.

Artvin Belediyesi İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Çelebi; her birimde çalışan personele iş güvenliklerini sağlamak amacıyla sistemli ve periyodik olarak eğitim verdiklerini belirtti.

Bu haber 464 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com