23.05.2018
Artvinli hemşehrimiz Demokrat Parti Genel Sekreteri Ertan Küçükay 24 Haziran´da yapılacak seçimlerde İyi Parti listelerinden aday gösterildi. Ertan Küçükay Muğla ilinden 2. sıra milletvekili adayı oldu.

 Uzun yıllardır siyaseti içinde olan eski Adalet Partili, Doğru Yol Partisi ve Demokrat Parti´de siyaset yapan bir dönem Artvin İl Başkanlığı görevinde bulunan ve en son olara Demokrat Parti´de başkan yardımcılığı yapan Artvinli ziraat mühendisi Ertan Küçükay milletvekili adayı oldu.

Radyo 08´in telefonla ulaştığı Milletvekili Adayı Ertan Küçükay yoğunluğu nedeniyle açıklamaya daha sonra yapacağını belirtti. 

Ertan Küçükay DP Başkınlık Divanı´nda Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu. 

Bu haber 3310 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sedat VARAN

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com