15.05.2018
ARTSO GÖREV DAĞILIMI YAPTI Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ve Meclis üyeleri, 1 Nisan 2018 seçiminin ardından görev Dağılımı gerçekleştirdi. Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nın yönetim tablosunu gerçekleştirdikleri basın toplantısında açıkladılar.

 ARTSO Başkanı Seçkin Kurt,Ticaret Odası yeni hizmet binasında yaptığı açıklamada; “Bilindiği üzere 1 Nisan 2018’de Artvin Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri gerçekleşti. Seçimler sonrasında 5 Nisan 2018 de kendi içimizde yapılan seçimde Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Disiplin Kurulu ve Üst Kurul Delege seçimleri yapıldı. Öncelikle bu süreçte iradelerini sandığa yansıtan Artvin Merkez, Yusufeli, Şavşat ve Ardanuç’daki bütün üyemiz olan iş ortaklarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Bu vesile ile seçim süreci ve sonrasında bizleri yalnız bırakmayan siz değerli basın mensubu arkadaşlarımıza ki sizleri çok önemsiyoruz; her birinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz. Seçimden sonraki Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nın yönetim tablosu şu şekilde sonuçlanmıştır
YÖNETİM KURULU BAŞKANI Seçkin Kurt, ARTSO Meclis Başkanı İrfan Yıldırım, Üst Kurul Delegesi Bayram Özcan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Okan Gültekin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat Ali Öktem, Yönetim Kurulu Üyesi Birsen Gültekin, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi A. Recep Öztürk, Meclis Başkan Yardımcısı Kezziban Küçük, Meclis üyeliklerine Kurtul Özel, Taner Köse, Özkan Öztürk, Hasan Günaldı, Kemal Koçak, Vural Temel, Faris Keskin
DİSİPLİN KURULU BAŞKANI Cihat Uzun, Disiplin Kurulu üyeliklerine ise Barış Şentürk, Hakan Ermiş, Yusuf Soybilgin, Haluk Tunç, Haluk Bilgin seçildiler.
Göreve başlayan yönetim kurulu ve meclis üyelerine çalışmalarında başarılar diler, Artvin iş dünyasına hayırlı olmasını temenni ederiz” ifadelerini kullandı.
 İL ÖZEL İDARESİ MERKEZ’DEN ALINMAMALI ÇÜNKÜ…
Artvin’de yapacak çok işlerinin olduğunu anlatan Başkan Seçkin Kurt, İl Özel İdaresi binasının merkezden alınmasına tepki gösterdi. Artvin esnafının zaten zor günler yaşadığını belirten Başkan Kurt, “ Artvin İl Özel İdaresi’ni Artvin Merkez’den alarak aşağıya götürecekler. Bakın İl Özel İdaresi’nin burada olmasından dolayı çarşı merkezde hareketlilik sağlıyor. Köy muhtarları, İl Genel Meclis üyeleri, işadamları buraya gelip iş ve işlemlerini yaptırıyorlar. Bu sayede Artvin’deki esnaflar bundan faydalanmaktadır. Dolmuşçusu, lokantacısı, çaycısı ve diğer esnaflara büyük katkı ve destek olunmaktadır. Eğer siz özel İdaresini buradan kaldırırsanız çok büyük kötülük etmiş olursunuz. Biz ARTSO olarak bundan rahatsızlık duymakta olduğumuzu kamuoyuna duyurmak istiyoruz.
 ARTVİN’DE İŞ YAPAN ZİNCİR MARKETLER VE İŞADAMLARI ARTVİN’E KATKI SUNMALI
,Bunun yanında Artvin’de iş yapan zincir marketler ve işadamlarının Artvin’e katkı sağlamaları noktasında çalışmalarımız olacak. Eğer bu ilde iş yapılıyorsa, buraya da bir katkı sunulması gerekir. Yerli, esnafımıza destek konusunda biz de tarafız. Artvin’in yerli esnafımıza destek verilmelidir. Çünkü onlar her zaman bizim yanımızdadırlar. Kah düğünümüzde, kah tabutumuzu omuzlayandır. Anahtarı bıraktığımız, çocuğumuzu güvendiğimiz, yarın ödeyelim diyebildiğimiz esnaflarımıza destek verilmeli.”dedi.
Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen basın toplantısına Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ve Meclis üyeleri, yerel ve ulusal basın mensupları katıldı.

Bu haber 1036 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com