09.05.2018
İSMET BAŞAR CHP 27. DÖNEM MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYLIK BAŞVURUSUNU GERÇEKLEŞTİRDİ Gazeteci İsmet Başar, CHP Aday Adaylığı müracaatını gerçekleştirdi. Ankara’da CHP Genel Merkezine belgelerini teslim ederek, aday adaylığını resmileştiren Başar, bundan dolayı çok büyük bir onur ve mutluluk yaşadığını söyledi.

 Sosyal medya hesabından aday adaylık başvuru fotoğraflarını da paylaşan Başar, “CHP Genel Merkezine 27. Dönem Artvin Milletvekilliği İçin Aday Adaylığı müracaatımı yapmış bulunmaktayım. Artvin´imize hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

 
CHP 27. Dönem Artvin Milletvekili Aday Adayı İsmet Başar, önümüzdeki seçimin sözden öte gerçekten çok önemli bir seçim olduğuna vurgu yaptı. Bu seçimin geleceğimizin nasıl olması tercini de yansıtacağını savunan Başar,
 
” 24 Haziran erken seçim çok olağanüstü şartlarda yapılıyor. Hem Cumhurbaşkanını, hem de milletvekillini aynı seçim içinde yapacağız. Maalesef OHAL içinde yapılacak olan seçim “Olağanüstü seçim” olarak tarihe kazınacaktır. Böyle zor bir dönemde CHP 27. dönem Milletvekili Aday Adaylığı başvurumu yapmış bulunmaktayım. Türkiye Cumhuriyeti´nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal´in 2 büyük eserim dediği ve benim için 2 kutsal emanetten birisi olan Cumhuriyet Halk Partisi gibi dünyanın en eski demokrasi çınarından milletvekili aday adayı olabilmek büyük bir onur ve mutluluktur.
Burada 55 milyon seçmen sadece milletvekillini veya cumhurbaşkanını seçmeyecek, 80 milyonun kaderini, ülkemizin birlik ve bütünlüğünü, öyle 2023, 2053, 3071 gibi rakamlarla Türkiye Cumhuriyeti’nin dönem aralıklarla bazı siyasilerin hangi amaçla kullandığı, bununla tam olarak neyi anlattığı belli olmayan rakamlarla değil,
 
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün beynimize kazdığı, “TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR” sözünü hayata geçirmek ve Türkiye Cumhuriyeti´ni İlelebet Payidar yaşatmak, Muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için oy kullanacak...
 
 Bu bilinç içinde sandıklara gidecek olan vatandaşlarımızın, parti, şahıs anlayışıyla değil, 80 milyon insanımız yani millet ve vatan anlayışı ile oy kullanacağını biliyor, seçimlerin şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.“dedi.
 
 İSMET BAŞAR KİMDİR?
İsmet Başar 1971 yılında Artvin Hopa’da doğdu. İlk ve ortaokulu Hopa’da Lise’yi Artvin Endüstri Meslek Lisesi’nde okudu. 1997 yılında gazeteciliğe başladı. Çoruh TV’yi kurdu. Artvin Life dergisini çıkardı. Daha sonra UMG Medya gurubunu kurdu. Hopa, Kemalpaşa, Borçka, Murgul, Ardanuç ve Artvin Merkez’de matbaa ve gazete kurdu. Başar evli ve 3 çocuk babasıdır.

Bu haber 580 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com