03.05.2018
SPOR KENTİ ARTVİN BU GURUR SENİN Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, birçok branşta Artvin’in ismini uluslararası ve Türkiye şampiyonalarında duyuran sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 Başkan Mehmet Kocatepe, kentte bulunan reklam tabelalarına ‘Spor Kenti Artvin Bu Gurur Senin’ başlığıyla, basketbol, halk oyunları, güreş, futbol, hentbol, voleybol, karate gibi branşlarda başarıları olan sporcular ve takımlar için tebrik mesajı yayınladı.

Kocatepe; “ Artvin, son yıllarda ev sahipliği yaptığı büyük spor organizasyonlarıyla adını sıkça duyururken 2017-2018 yılı içerisinde birçok branşta elde ettiği şampiyonluklarıyla da sporda önemli bir yere sahip oldu. Arhavi Belediyesi Voleybol Takımının Süper Lige yükselmesi, Artvin Hopaspor’un 3.Lig’e çıkması, Artvin Belediye Spor Basketbol takımının Tb2L’de gurubunu lider tamamlayıp final müsabakalarında elde edeceği başarıyla TBL’ye çıkacak olması bizleri gururlandırıyor.
Takım sporlarının yanı sıra ferdi sporlarda da önemli başarılara imza atan sporcularımız Türkiye’yi ve Artvin’i Uluslararası organizasyonlarda başarılı şekilde temsil ediyor.
Spora ve sporcuya her zaman destek olmaya önem veriyoruz. Tüm sporcularımızı canı gönülden tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum”dedi.
 

Bu haber 310 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com