04.04.2018
SPORCULARIMIZ MUĞLA YOLCUSU Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları R4 Rafting Türkiye Şampiyonası İçin Muğla yolcusu.

 R4 Rafting Türkiye Şampiyonası I. Ayak yarışları, 4-9 Nisan 2018 tarihleri arasında Muğla/Dalaman´da yapılacak. Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularının Açık Yaş ve U23 kategorilerinde yarışacağı oluşturduğu kafilede, Açık Yaş kategorisinde; Mertol Eğilmez, Gökhan Eren, Rıdvan Küçükalkan, Doğanay Sücü ve Mert Aksu, U 23 kategorisinde; Berkay Çınar, Onur Sağlam, Mustafa Hodlioğlu, Tunahan Küçükşen ve Barış Özçelik yer alıyor. Şampiyona öncesi sporcularla bir araya gelen Başkan Aytekin, “Sizler, bizim kimliğimizi çektiniz her kürekte, sıktığınız her elde ve aldığınız her kupada yansıtıyorsunuz. Sizlerden ilçemiz adına güzel başarılar bekliyoruz.” dedi. 

Yusufeli Belediyesi Veteriner Hizmetler Müdürü Mehmet Akıllı kafile başkanı ve Mehmet Tüylü de antrenör olarak Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularına eşlik ediyor.

Bu haber 451 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com