29.03.2018
MİNİK TİYATROCULARDAN MUHTEŞEM PERFORMANS Artvin Belediyesi Öztürk Serengil Sahnesi Tiyatro Topluluğu minikler grubu 27 Mart Dünya Tiyatro günü kapsamında sahne alarak ‘Krallık Kutusu’ oyununu sahneledi.

 Artvin Belediye Başkan Vekili Erkan Yazan’ın eşi Emine Yazan ve çok sayıda tiyatro severin izlediği oyunda miniklerin performansı büyüledi.

Ahmet Hamdi Tanpınar Merkezinde oynanan Krallık Kutusu oyunun yönetmenliğini yapan Tiyatro Eğitmeni Tuğçe Öztürk, iki aylık çalışma sonrasında minik oyuncuların sahne aldığını söyleyerek izlemeye gelen çocukları Artvin Belediyesi Öztürk Serengil Sahnesi Tiyatro Evi’ne davet etti. Eğitmen Öztürk, “ Bizlere bu imkanları sunan Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kocatepe başta olmak üzere Artvin Belediyesine çok teşekkür ediyoruz. Bizlerin bu akşam ki heyecanına ortak olan siz değerli izleyicilerimize, öğrencilerime ve değerli ailelerine teşekkür ederiz. Yıl içerisinde daha farklı oyunlarla sizleri buluşturmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.
Tiyatro sonunda oyunculara Emine Yazan, hediye takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Bu haber 397 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com