23.03.2018
ARTVİN HOPASPOR KARS36 MAÇI HAZIRLIKLARINA DEVAM EDİYOR Bir kent takımının başarısı için kenetlendi. HOPA-Bölgesel Amatör Lig 3. Grup’ta grup şampiyonluğunu belirlemede en önemli karşılaşma bu hafta sonu Artvin Hopaspor ile Kars36spor arasında Hopa’da oynanacak.

 Artvin Hopaspor futbolcuları ilçe stadında antrenmanlarına devam ederken ziyaretçileri de eksik olmuyor. CHP Kadın kolları da antrenmanı ziyaret ederek futbolculara Baklava ikram etti. Kadınlar başarı dileklerini ilettiler.

Bir ziyarette Hopa İlçe Milli Eğitim Sezai Aydın’dan geldi. Beraberinde şube başkanları ile birlikte Hopaspor antrenmanını ziyaret eden Aydın futbolculara baklava ikram ederek başarı dileklerini ilettiler.
Hopaspor Başkanı Mubin Çakmak ve yönetim kurulu üyelerinin de takip ettiği antrenmanı yüzlerce Hopaspor taraftarı da izleyerek takımlarına moral destek verdiler. Antrenmanda futbolculara yönelik bir konuşma yapan Başkan Mubin Çakmak “Sizler Hopaspor tarihine yeni bir sayfa açmak için son virajdasınız. Bugün buraya kadar yüreğinizi ortaya koyarak geldiniz ve Pazar günü de Bir ilin, bir ilçenin Hopa’mızın top yekûn arkanızda olduğunu bilin ve hayatınızın futbolunu oynayarak bu kente olan vefa borcunuzu ödeyin. Bizler size dün olduğu gibi bugünde güveniyoruz. Bakın arkanızda sanki resmi maç varmış gibi tribünleri dolduran yüzlerce –binlerce taraftarda size güveniyor. İnanın yeter” diye konuştu.

 

25 Mart Pazar günü saat 14.00’de Hopa ilçe stadında oynanacak karşılaşmada seyirci rekorunun da kırılması bekleniyor. Hopaspor yöneticileri Şeref tribünün günler öncesinden dolduğunu ifade ederek açık ve kapalı tribünlerinde tamamen dolmasını beklediklerini, Artvin merkez ve ilçelerinden ve ilçe spor kulüpleri yöneticilerinin de Hopaspor’a destek için karşılaşmayı izlemeye Hopa’ya gelecekleri öğrenildi.
ARHAVİSPOR’DAN BAŞARI DİLEKLERİ
Artvin Amatör Lig’de 1 Nisan’da Borçkaspor ile Artvin Şampiyonluğu için karışılacak olan Arhavispor yönetimi de bir karar alarak Hopaspor’un yanında olduklarını, Hopaspor’un başarısına destek vermek için pazar günü Hopa İlçe stadında takımlarına destek vereceklerini açıkladılar.

Bu haber 658 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Hayati AKBAŞ

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com