09.03.2018
İYİ PARTİ İL BAŞKANI AKYÜZ MAZBATASINI ALDI İYİ Parti İl Başkanı Filiz Akyüz ve il yönetimi, mazbatasını aldı. Artvin Adliyesi İl Seçim Kurulu’ndan alan Başkan Filz Akyüz ve yönetimi günün anısına Artvin Adliye Sarayı önünde hatıra fotoğrafı çekindi.

 TEŞKİLATLANMAYI İLK BİTİREN İL OLDUK ARTIK SEÇİMLERE HAZIRIZ

Parti binamızın açılışına gelen Genel Başkanımız Sayın Akşener, Artvin’e özel teşekkürlerini sunmuştu. Bu kapsamda ilk teşkilatlanmayı tamamlayan il Artvin oldu.4 Mart 2018 Pazar günü İYİ Parti 1. Olağan İl Kongremizi yoğun bir katılımla başarılı bir şekilde tamamladık. Bugün Mazbatamızı alıyoruz. Ayrıca bugün çok anlamlı bir gün. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü” mazbatamızı alıyoruz.   Bu da bizim için çok özel bir duygu.
GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN AKŞENER, KADINLARIN HER ALANDA EN ÖNDE YER ALMASINA BÜYÜK ÖNEM VERİYOR
İyi Parti Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener kadınların siyasetten, ekonomiye, sosyal, kültürel bütün alanlarda yer almalarına çok büyük önem veriyor. İYİ Parti kadınların yoğun olarak desteklediği, gönül verdiği bir partidir. Baktığımız zaman 55 milyon oyun yarısı kadın oylarıdır. Ama kadınlarımız siyasette hak ettiği yerde değil.
İYİ Parti ile Türk Kadını hak ettiği yere gelecektir. Türk Kadınına birçok Avrupa ülkesinden önce seçme, seçilme hakkı veren, Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, kadınların her alanda öne çıkmaları gerektiğini birçok konuşmasında dile getirmiştir. Artvin İyi Parti İl Teşkilatı şu an itibari ile resmen göreve başlamış ve seçime hazırdır.
Biliyorsunuz, baskın seçim, erken seçim konuşmaları yapılıyor. Bu bir anlamda İYİ Parti’nin seçimlere girmesine yönelik bir algı operasyonudur. Biliyorsunuz teşkilatlanmayı tamamladıktan sonra 6 ay geçerse seçimlere girebiliyorsunuz. Eğer erken seçim yaparlarsa İYİ Parti’nin seçime girmesine engel olacaklar. Nasıl ki kuruluşuna engel olamadılar, buna da engel olamayacaklardır. Çünkü partimizin “A” planı olduğu gibi “B”, “C” planları da vardır. Türkiye asla tek partiye, tek adama mahkum olmayacaktır. İYİ Parti ile Artvin, Türkiye, 80 milyon hep birlikte iyi olacak. Çünkü İYİ Parti’nin güneşi bütün Türkiye’ye doğacaktır.”

Bu haber 1085 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com