08.03.2018
ARTVİN ÜNLÜ BİR TERZİSİNİ DAHA SONSUZLUĞA UĞURLADI HALİM KÖKSAL (69) BALCIOĞLU’NDA TOPRAĞA VERİLDİ Artvin bir değerini daha sonsuzluğa uğurladı. Artvin’de tam 41 yıl terzi esnaflığı yapmış, Artvin halkı tarafından saygı duyulan köklü ailelerden Halim Köksal Artvin’in Kurtuluş günü sonsuzluğa uğurlandı. Halim Köksal, 6 Mart 2018 tarihinde hayata veda etti. Halim Köksal’ın böyle bir günde sonsuzluğa uğurlanması Köksal ailesine buruk bayram yaşattı.

 Artvin, ünlü terzi esnaflarından 78 yaşındaki Enver Tahmaz’dan sonra yine ünlü terzilerimizden 69 yaşındaki Halim Köksal’ı da sonsuzluğa uğurladı. CHP il Eski yöneticilerinden Nihat Köksal’ın da amcası olan Halim Köksal için Artvin Merkez Camİi’nde öğlene müteakip cenaze namazı kılındı. Köksal’ın cenazesine Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, CHP İl Başkanı Ahmet Biber, ESOB Başkanı Demirhan Elçin, ARTSO Başkanı Kurtul Özel, dost aile akrabaları ve Artvin halkı katıldı.

Öğlene müteakip kılınan cenaze namazının ardından Balcıoğlu Mezarlığı’nda sonsuzluğa uğurlanan Halim Köksal evli ve 3 çocuk babasıydı. Merhuma Allah’tan Rahmet, Köksal Ailesine sabırlar diliyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.

Bu haber 549 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sami ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com