08.02.2018
AK GENÇLERDEN KOCATEPE’YE ZİYARET AK Parti Artvin İl Gençlik Kolları Yürütme Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret etti.

 AK Parti Artvin Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi’yle geçtiğimiz Cumartesi günü göreve gelen Ali İhsan Başar ve yürütme kurulu üyeleri Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

Gençlik ve gençliği sorunları üzerine sohbet edilen ziyarette Başkan Kocatepe, artık gençlerin tüketen değil üreten olması için Artvin Belediyesi olarak yeni projeler hazırladıklarını gençlik adına önemli çalışmaların olduğunu belirterek AK Parti Gençlik Kollarından da bu çalışmalara destek olunmasını istedi.
Göreve yeni seçilen gençlik kolları başkanı Ali İhsan Başar’ı ve yürütme kurulu üyelerini tek tek tebrik eden Başkan Kocatepe, çalışmalarında kolaylıklar dileyerek her daim yanlarında olduğunu söyledi.
Gençlik Kolları Başkanı Başar ise Başkan Kocatepe’ye ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerini ileterek Artvin’de gençlik adına güzel projeleri hayata geçireceklerinin sözünü verdi.
Ziyaret, Başkan Kocatepe’nin  gençlere çeşitli hediyeler vermesi ardından son buldu. 

Bu haber 814 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com