29.01.2018
YAŞAR AYDIN ŞOFÖRLER ODASI BAŞKAN ADAYI OLDU Artvin Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın 11 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olan Olağan Genel Kurulu için Yaşar Aydın ve yönetimi adaylığın açıkladı.

 Yaşar Aydın ve yönetimi, Varyant Restoranda kahvaltılı basın toplantısı düzenleyerek adaylığını açıkladı. Artvin Şoförler Odası başkan adayı sayısı böylece 3’e çıktı.

Neden aday olduğunu açıklayan Aydın, ayrıca yönetim Kurulu üyelerini basın mensuplarına tanıttı. Tanıtım açıklamasına Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Orhan Uçar da  katıldı. 
“MESLEKİ TECRÜBEMİZ VAR”
Kahvaltının ardından konuşan Yaşar Aydın, neden aday olduklarını, göreve gelince neler yapacağı konusuna açıklık getirdi. Ekibimizi kurarak Şoförler ve Otomobilciler Odasına aday olduklarını belirten Yaşar Aydın, ekibimizle birlikte Artvin Şoför esnafına hizmet etmek için aday olduk. 30 yıllık mesleki tecrübemiz var. Ayrıca bu 30 yılın 10 yılında yöneticilik tecrübesi kazandık. Bu tecrübelerimizle birlikte şoförler odasına aday olarak, odamızın sorunları çözmek için yola çıkmış bulunmaktayız.
“GÜZEL BİR YARIŞ TEMENNİ EDİYORUZ”
Malumunuz üzere rakiplerimizde var,  barış içinde bir yarış temenni ediyorum bütün adaylarla birlikte amacımız bu yarışı barış içinde yürütmekte.” dedi.
“ SORUNLARI EN İYİ BİZİM YÖNETİMİMİZ ÇÖZECEKTİR, ÇÜNKÜ..”
Aydın, “Artvin’de hizmet veren şoför esnaflarının sorunlarını en iyi bilen benim. Çünkü yıllardır yollarda şoförlük yapmaktayız, bu insanların sorunlarını en kısa sürede çözeceğimizi düşünüyorum. Tek tek minibüs esnafıyla da taksici esnafıyla da kamyoncu esnafıyla tek tek görüştük notlarımızı aldık. Bu sorunları çok iyi biliyoruz ve çözüm noktasında başarı elde edeceğimize de inanıyoruz.
Bu sorunları çözmek için talip olan arkadaşlarımızda var ama bize göre bu sorunları çözecek en iyi grup bizim grubumuzdur.
Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum.” dedi.
ŞOFÖRLER ODASI BAŞKAN ADAYI YAŞAR AYDIN’IN LİSTESİ
YÖNETİM KURULU ASIL LİSTE
Yaşar Aydın,  İlhan İpekoğlu, Halis Yazıcı,  Resul Yılmaz,  Nurettin Avcı, Mikail Gür,  Mehmet Yılmaz.
YÖNETİM KURULU YEDEK LİSTE:
Yılmaz Altun, Kıran  Demirci, Şener Çelebi, Muhammet Fatih Bayrak, Süleyman Aksakal, Cemil Bilir, Burhan Korkmaz.
DENETLEME ASIL:
Adem Balcı, Süleyman Çınar,
Yedek: Özkan Şahin, Hakkı Özkan 

Bu haber 1097 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com