13.01.2018
ADD BAŞKANI VARAN’DAN CHP İL BAŞKANI BİBER’E ZİYARET ADD Artvin Şubesi Başkanı Av. Ayla Varan ve Yönetim Kurulu Üyesi Aytaç Topaloğlu ve Saniye Meriç, eski ADD Artvin Şubesi Başkanı, yeni CHP İl Başkanı Ahmet Biber’i ziyaret etti.

 36. Olağan Genel Kurulda CHP İl Başkanı seçilen Ahmet Biber’e başarı dileyen ADD Artvin Şubesi Başkanı Ayla Varan, “Ahmet Biber, Atatürkçü Düşünce Derneği Artvin Şubesi’nin kurucu başkanıdır ve 21 yıl boyunca derneğimize hizmet etmiştir.

Şimdi onu CHP İl Başkanı olarak ziyaret ediyoruz. Ahmet Biber, Artvin’de saygı duyulan,  insanlar arasında ağabey görülen, sürekli kitap okuyan, Artvin’i yaşamıyla, giyimiyle, insanlarla olan ilişkileriyle en güzel şekilde yaşıyor ve yaşatıyor. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.
Atatürkçü Düşünce Derneği’ni kendisinden devraldık. Ama kurucu başkanımız Ahmet  Biber her zaman yanımızdadır. Bize fikirleriyle, etkinliklerimize katılımıyla ne zaman ihtiyaç duyarsak yanımızdadır ve desteğini vermeye devam ediyor. Bugün CHP İl Başkanı olarak Artvin’e hizmet etmeye devam ediyor. Yakın ilgisinden ve bize zaman ayırdığından dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

Bu haber 723 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sami ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com