09.01.2018
ARTVİN ORMANSPOR KULÜBÜNDEN OKULLARA ANLAMLI HEDİYELER Artvin Ormanspor Kulübü, sosyal sorumluluk projesi kapsamında sporun yanısıra çeşitli etkinliklerde bulunuyor.

 Artvin  Merkez’deki ilkokul , ortaokul ve anaokullarına antrenman yeleği, tişört, futbol topu, basketbol topu, voleybol topu, satranç , mangala , raket vb. sportif malzeme dağıtıldı. Milli Eğitim İl Müdürü Abdülcelil Kahveci, Artvin Ormanspor Kulübü’nün okullara, öğrencilere yaptığı yardımdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kahveci; Artvin Ormanspor Kulübü olarak biz de bu anlamlı yardımın öğrencilere fayda sağlayacağını temenni ediyoruz.  Spor Kulüpleri bu tür etkinliklerle çocuklarımızı spora yönlendirme açısından önemli görev yapıyorlar. Artvin Orman Spor’a teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.

ÇAM SAKIZI ÇOBAN ARMAĞANI
Artvin Ormanspor Kulübü Yönetim Kurulu okullara sportif malzemeleri dağıtırken çocuklarla birlikte günün anısına fotoğraf çektirdiler.  Ormanspor Kulübü Başkanı Alim Çelik;” Biz, Artvin Orman Spor Kulübü olarak özellikle çocuklarımız ve gençlerimizin spora yönlenmelerini sağlamak için çeşitli etkinlikler yapmaktayız.  Çam sakızı çoban armağını hediyelerimizi okullarda çocuklarımıza, gençlerimize veriyoruz.
TİŞÖRTLER ÜZERİNDE ANLAMLI MESAJLAR VAR.
ALO 177 YANGIN İHBAR HATTI YER ALIYOR
Verdiğimiz hediyelerde önemli öğreti ve mesajları da beraberinde veriyoruz. Bunlardan bir tanesi Ormanın hayat olduğunu yazan tişörtler. Bir başkası ise Alo 177 Orman Yangın İhbar telefonu yazan tişört dağıtıyoruz. Böylece çocuklar yangın gördüklerinde ilk nereyi arayacaklarını öğrenmiş oluyorlar. Çocuklarımıza orman sevgisini anlatıyoruz.
Spor, çocukların ve gençlerin ruhsal gelişiminde çok önemli katkılar sunduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Biz çocuklarımıza spor aşkını verirken, aynı zamanda iyi bir insan olarak yetişmelerine de katkı sunmuş oluyoruz.”dedi.

Bu haber 540 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com