07.01.2018
CHP İL YÖNETİMİNDEN ARDANUǒA ZİYARET CHP İl Başkanı Ahmet Biber ve beraberindeki il yönetimi CHP Ardanuç İlçe Başkanlığı ve Ardanuç Belediyesi’ni ziyaret etti.

 Ziyarete CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra; CHP Ardanuç İlçe Başkanı Mesut Hüseyin Aksakal ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, İl Genel Meclisi Üyesi Tahsin Şentürk, Belediye Meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri ile partililer katıldı.

Ziyarette ilk sözü CHP İlçe Başkanı Mesut Hüseyin Aksakal aldı. Aksakal; “Sayın İl Başkanıma ve yöneticilerimize teşekkür ederek, hayırlı olsun diyerek sözlerime başlamak istiyorum. Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Her anlamda ülkemiz özlediğimiz günleri hasretle aramakta. Böylesine bir süreçte elini taşın altına koyarak yönetime gelen Sayın İl Başkanımı ve yönetim kurulu üyelerimizi bir kere daha tebrik etmek istiyorum. CHP, kuruluşun ve kurtuluşun partisidir. 2019’da hem yerelde, hem de genelde halkımızın desteği ile CHP’nin iktidarını müjdeleyeceğiz” dedi.
         Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir; “Bende Sayın İl Başkanım ve değerli yöneticilerimize hayırlı olsun diyor, kolaylıklar diliyorum. Sayın İl Başkanım aynı zamanda benim rahmetli babamın da il başkanlığını yapmış birisidir. Bu anlamda kendisi ile çalışmaktan büyük bir onur ve gurur duyacağım. Yerel yöneticiler olarak bizler her zaman halkımızın yanında, örgütümüzün de arkasındayız” dedi.
         CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber konuşmasında; “Bugün hem kendim hem de il yöneticilerimle beraber CHP’nin yıkılmaz ve sarsılmaz kalesi, Atatürk ve Cumhuriyet’ten vazgeçmeyeceklerin kenti Ardanuç’ta olmaktan büyük bir onur ve mutluluk duymaktayım. Evet daha yeni göreve geldik. Ama bu partiye, bu ideolojiye asla uzak duran insanlar değiliz. Ardanuç’u, Ardanuçluları biliyor ve tanıyoruz. Sizlerin gösterdiği irade dillere destandır. Ardanuç; sosyal demokratların, CHP’nin kalesidir. Sizlerin görüşleri ve önerileri bizler için çok değerlidir. 2019’a kadınımızla, gencimizle, üyemizle, gönüllülerimizle kısacası hep beraber hazırlanacağız ve bunun sonucunda da başaracağız. Ülkemiz kötü yönetiliyor ve insanlar artık görüyorlar ki bu gidişatı durduracak tek güç, tek siyasi parti partimizdir. Atatürk Türkiye’sine, Cumhuriyet’e yapılan saldırıların karşısında her zaman dik duracak, partimizi daha da güçlendirerek yolumuza devam edeceğiz. Umutsuzluk nasıl Mustafa Kemal’in Kurtuluş Savaşı mücadelesinde yoksa bizlerde de asla olmayacaktır” dedi.
         Yapılan konuşmaların ardından, CHP Artvin il yöneticileri kendilerini Ardanuçlu partililere tanıttı.
         CHP Artvin İl Başkanı ve yönetiminin ilçe başkanlığı ziyareti kendilerine iletilen hayırlı olsun temennilerinin ardından sona ererek, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir makamında ziyaret edildi.
         CHP İl Başkanı Ahmet Biber burada yaptığı konuşmada; “Yerelde güç olmanın ne demek olduğunu, yerelde başarının ne demek olduğunu bizlere Ardanuç Belediyesi ve onun değerli başkanı Yıldırım Demir göstermektedir. Amacımız, bu gücümüzü artırmaktır. Ardanuç Belediyesi ve Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, halktan yana – halkçı belediyecilik örneğidir. Kendisini bir kez daha tebrik ediyor, çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.
         

Bu haber 1404 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com