07.01.2018
CİĞERİM ET KEBAP, SULU YEMEK ÇORBA ÇEŞİTLERİ VE DÜRÜM İLE KORZUL’DA MUHTEŞEM BİR LEZZET İLE BULUŞMAYA HAZIR OLUN.. Artvin’de cesareti, girişimciliği, girişkenliği ve ataklığı ile tanınan genç esnaflarımızdan Yasin Yılmaz yeni bir işyeri daha açarak Artvin halkının hizmetine sundu.

 Üçüncü caddede Kültür Caddesi olarak dizayn edilen Sabit Osman Avcı Caddesi’nde Laflafa Cafebar  ile hizmet veren Yılmaz, Çayağzı Mahallesi’nde Ciğerim  Et Mangal, Çorba, Sulu Yemek ve Dürüm ile Artvin halkına hizmet vermeye başladı. Hijyenik ortamda kaliteli, yerli etin kullandığı kebap çeşitleriyle iddialı bir şekilde çalışmaya başlayan Yılmaz, bunun için, Diyarbakır’dan işinin ehli 2 ustayı getirerek farklı lezzet sunmaya başladı.

 CİĞERİM ET KEBAP SULU YEMEK, ÇORBA, DÜRÜM İLE HİZMETİNİZDEYİZ
YAKINDA AÇILIŞ TÖRENİMİZLE ARTVİN HALKININ HİZMETİNDE OLACAĞIZ
Yakında açılış töreni yapacağını belirten Yasin Yılmaz, “Artvin farklılaşıyor. Artvin bundan 5 yıl öncesine kadar Çarşı Merkez’de büyüyor, nüfus hareketleri orada yoğunluk kazanıyordu. Okullar vardı,  devlet kurumları bu kadar aleni esnaflık yapmıyorlardı. Şimdi Gazi’nin dışında çarşıda tek bir okul kalmadı. Hareketli nüfus daha çok Üniversite Çayağzı(Korzul)  Kampüsünün burada olması nedeniyle burada yoğunlaşıyor. Bu nedenle Ciğerim Et Kebap ile burada Artvin halkına hizmet vermek için bu işyerini aldım.
HERŞEY PARA İLE ÖLÇÜLMEZ
Diyarbakır’ın 2 ünlü ustasını Artvin’e getirdim. Et kültürü üzerine çok güzel lezzetler sunacağımızı iddia ediyorum. Bakın ben bir şey daha yapacağım.  Lezzetlerin en lezzetini, organik kalitesinde uygun fiyata vereceğim. Her şey para ile ölçülmez. Para kazanmak için önce hizmet edeceksiniz. İnsanların yüreğine talip olacaksınız. Paradan önce güven kazanacaksınız ki, insanlar size gelsin. 
BAŞARI EKİP ÇALIŞMASI İLE GELİR
Beni Artvin tanır. Kaliteden, hijyenden, hizmetten asla taviz vermem. Korzul’da Ciğerim Kebap, Et, Sulu Yemek Restoran/Cafe kısa sürede adını Artvin’e duyuracak. Başarı bir kişi ile gelmez. İyi bir ekip  ile inanmış, çalışkan, iş yapma felsefelerinden ödün veremeyen, yüzü gülen,  güven veren ekiple  gelir. Biz her şeyimizle bunun için hazırız. Artvin halkı çok güzel lezzet ile buluşmaya hazır olsun.
Bu arada 2018 yılına da girmiş olduk. Ben bu vesileyle tüm Artvin halkının yeni yılını kutluyor, 2018’in hepimizin, Artvin’in Türkiye’nin yılı olsun dileklerimi sunuyorum.” dedi.

Bu haber 1278 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com