07.01.2018
BAŞKAN KOCATEPE 2018 YILININ İLK AÇILIŞINI YAPTI Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin – Seyitler köyü arasında yolcu taşımacılığı yapan S.S. 37 Minibüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin hizmet binasının açılışını yaparak 2018 yılının ilk açılışını gerçekleştirmiş oldu.

 Artvin Belediyesinin destek ve katlılarıyla Çayağzı Mahallesi Köprübaşı mevkiinde S.S.37 Minibüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin hizmet binası yapımının tamamlandı. Hizmet binasının açılış törenine Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Belediye Başkan Yardımcısı Aydemir Akköy, AK Partili Belediye Meclis Üyesi Tarık Bucak, Artvin Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Alpaslan, Hurşit Yılmaz,  Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Demihan Elçin, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serdar Kılıç, Öğrenci Servis Kooperatif Başkanı Erdinç Yüzbaşıoğlu, S.S.37 Minibüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Erdem Bucak ve minibüsçüler katıldı.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe Minibüsçü esnafının bir ihtiyacını yerine getirdiklerini belirterek sözlerine şöyle devam etti:“Arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun geç kalınmış bir ihtiyacı belediye olarak katkı vererek gidermiş olduk. İşimiz sadece alt yapıyla üst yapıyla ilgilenmek değil sosyal belediyecilikle şehrin tüm ihtiyaçlarını gidermektir. Taşımacılığın şöyle bir önemi var şehre ilk gelen turistler önce sizinle tanışıyor. Özellikle seyitler konusunda üniversite öğrencimizi taşıyorsunuz ve kıyafetinizden, konuşmanıza nezaketinizle şehrin imajını yansıtıyorsunuz bu yüzden size çok ihtiyaç düşüyor. Kooperatif yönetimi geldi başkanım bize yardımcı ol dediler bizde yer konusunda malzeme konusunda yardımcı olduk. İşçiliğini kendileri  yaparak  elele S.S. 37 Minibüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin  hizmet binası yapılmış olduk. Zaten Artvin’de her şey el birliği ile oluyor. Artvin’in daha yaşanılabilir daha mutlu insanların olduğu bir şehir olmasını arzu ediyoruz. Rabbim kazasız belasız helalinden kazanç sağlamayı nasip etsin.”dedi.
Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Demirhan Elçin;”Şoför grubunun hareketli grup olduğunu ve bu gruba böyle bir hizmet binası yakışır hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermende ekmek parası kazanmayı nasip etsin.“ dedi.
ARTSO Başkanı Kurtul Özel; “Ulaşım sektöründe faaliyet gösteren ve özellikle üniversite öğrencilerine hizmet verecek olan bu kooperatif hizmet binasının, S.S. 37 Minibüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifine hayırlı olmasını ve bol kazançlı günler geçirmesini diledi.
S.S 37 Minibüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi başkanı Erdem Bucak Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. 
Protokol konuşmalarını tamamladıktan sonra kurdele kesilerek 37 üyesi ve aracı olan Kooperatif  hizmet binası hizmete açıldı.

Bu haber 515 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com