03.01.2018
ARDANUÇ BELEDİYESİ İLE TÜM - BEL - SEN ARASINDA 2018 YILI TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ TÖRENLE İMZALANDI Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir´in odasında grçekleşen toplu sözleşmeye, Tüm - Bel - Sen Rize Şube Başkanı Mustafa Kalyoncu ve yönetimi ile Tüm - Bel - Sen Ardanuç Belediyesi Temsilcisi Fahrettin Çiftçi katıldı.

 Ardanuç Belediyesi, KESK’e bağlı Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm-Bel-Sen) ile kurum bünyesinde çalışanlara yönelik toplu sözleşme imzaladı. Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir’in makamında gerçekleşen imza törenine Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Tüm - Bel - Sen Ardanuç Belediyesi Temsilcisi Fahrettin Çiftçi ve belediye personelleri katıldı.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen törende Belediye başkanı Yıldırım Demir , Tüm-Bel Sen Ardanuç Temsilcisi Fahrettin Çiftçi ve belediye çalışanları arasında imzalanan sözleşmenin yenilenmiş olduğunu belirtti. İmza töreninde hazır olan sendika temsilcileri ve üyeleri yapılan bu sözleşmeden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Toplu sözleşmesinin Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir,  anlayışı ve katkısıyla yapılmasından da ayrıca memnuniyetlerini dile getiren Tüm-Bel-Sen Ardanuç temsilcisi Fahrettin Çiftçi, “Yapılan sözleşmeden dolayı çalışan arkadaşlar ve yönetim kurulu üyeleri adına Başkan Yıldırım Demir’e teşekkür ediyorum” dedi.
Bu yıl 12.´si imzalanan toplu sözleşme sonrasında Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir; "Sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Bu haber 1168 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com