01.01.2018
HOPAPORT YENİ YILA TEK YÜREK OLARAK GİRDİ HOPAPORT yeni yıl balosunda coşku-eğlence hakimdi Hayati Akbaş HOPA-Ülkemizin ve bölgemizin önemli limanlarından olan ve son yıllarda yaptığı yatırımlar ve işlerle adından sıkça bahsettiren HOPAPORT yeni yıla Peronti Otel’de düzenlediği yılbaşı balosu ile girdi. HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer, Departman müdürleri ve tüm departmanlarda çalışan personeller eşleri ile yılbaşı balosuna katıldılar.

 Yılbaşı balosuna katılan Genel Müdür Meriç Burçin Özer burada yaptığı konuşmada mesai arkadaşları ile yılın son günlerinin yaklaştığı bu günde birlikte olmak istediklerini ifade ederek “Yılbaşı balomuza “Hoş geldiniz” dedi.

Özer “Arkadaşlar biliyorsunuz HOPAPORT hedefleri olan, yeni yeni projelerle her yıl bir önceki yıl hedefini geçerek yeni ufuklara yelken açan bir limandır. Geride bıraktığımız 2017 yılında ülkemizde yaşanan tüm gelişmelere karşın hedeflerimize ulaşmada ciddi adımlar attık. Biz bu gelişmelerle artık orta ölçekli bir liman olarak kendini ispat eden HOPAPORT gelecek yıllarda Bölgemizin Samsun ve Trabzon Limanları arasında yerini almak durumundadır. Biz 2018 yılında gerek Çimento terminalimiz ve gerekse LPG Terminalimizi de hizmete sokarak hem iş potansiyelimizi artıracağız ve hem de yeni yeni istihdamlar sağlayarak ülke ekonomisine katkı sunmaya devam edeceğiz.
Hedefe ulaşmak elele vermekten geçiyor, Bizde tüm departmanlarda çalışan müdüründen sahada çalışan arkadaşlarımıza kadar elele vererek bu hedeflere ulaşıyoruz. 2018 ülkemiz,  bölgemiz, Artvin’imiz ve Hopa’mız için, tüm vatandaşlarımız için, hepimiz için, HOPAPORT bünyesinde çalışan tüm arkadaşlarımız için, limanımız bağlantılı iş yapan tüm nakliyeci kardeşlerimiz ve aileleri için önce sağlıklı, mutlu, huzurlu geçmesi dileğimle hepinizin yeni yılını şimdiden kutluyorum. Yılbaşı balomuza katıldığınız için tekrar teşekkür ediyorum. İyi eğlenceler, İyi yıllar” dedi.
Peronti Otel restauranttaki HOPAPORT Yeni yıl Balosu’nda yapılançekilişlerde 10 personele gram altın, 10 personele çeyrek altın ve bir personele de yarım altın çekilen kuralar sonrası dağıtıldı. HOPAPORT geceye katılan herkese jest yaparak Nimet Abla’dan getirdiği Milli Piyango biletlerini dağıttı.
Geceye katılan Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek yaptığı konuşma da HOPAPORT’un Hopa için çok önemli bir değer olduğunu ifade ederek “Kurumlarımız ve bireyler ve STÖ’ler olarak HOPAPORT’a sahip çıkmak gerekliliğini bir kez daha ifade etmek istiyorum. Bu geceyi organize eden HOPAPORT yönetimine de teşekkür ediyorum” dedi.
Gecede Palavra yarışması da yapıldıktan sonra solistlerin söylediği şarkılar geceye ayrı bir renk kattı. Yılbaşı Balosu gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren eğlencenin ardından sona erdi.

Bu haber 453 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com