29.12.2017
YILBAŞI TEBRİK KARTLARI TOPLU OLARAK POSTAYA VERİLDİ PTT’ce 2017 yılı Yılbaşı için düzenlenen “Tebrik Kartı Bizden, Göndermesi Sizden” konulu kampanya kamuoyun da ve özellikle de öğrenciler tarafından yoğun ilgi görüyor.

 PTT, Yılbaşı nedeniyle özel olarak hazırlanmış olan 6 çeşit görselden oluşan tebrik kartlarını vatandaşlar, PTT gişelerinden ücretsiz olarak temin edebiliyor. Söz konusu tebrik kartlarının PTT Personelince il ve ilçelerimizdeki okullarda eğitim ve öğretim gören öğrencilere de ayrıca dağıtımı sağlandı. Müşterilerce sadece tebrik kartlarının postaya verilme ücretinin ödeneceği belirtildi.

 
Kampanya dahilinde Artvin PTT Başmüdürü Gönül Kocaman ve Gazi Ortaokulu Müdürü Osman Pehlivan’ın katılımıyla öğrenciler tarafından yazılan ve Yeni Yıl dileklerinin belirtildiği tebrik kartları Artvin PTT Merkezi gişelerinden toplu olarak postaya verildi.

Bu haber 544 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com