20.12.2017
ÇAYKUR RİZESPOR´DAN ARTVİN ASKF´YE ZİYARET Çaykur Rizespor Altyapı sorumlularından Serkan Karavin, Habip Agun, Sadullah Köse, GGM Koordinatörü ve Elit Lig U-16 Teknik sorumlusu Recep Akyıldız ile U-12 yaş altı direktörü Bilal Karafazlıoğlu Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunu ziyaret etti.

 Ziyaret hakkında bilgi paylaşan Serkan Karavin: “Öncelikle Artvin ilinde göstermiş olduğunuz misafirperverlik için Çaykur Rizespor Kulübü adına çok teşekkür ediyorum. Bugün burada bulunmamızın amacı Çaykur Rizespor Kulübümüzün gelecekteki yıldızlarının belirlenmesi için yapacağımız ortak çalışmanın zeminini oluşturmaktır. Görüyorum ki Artvin işbirliği noktasında tahminlerimizin ötesinde kurumsallaşmış birçok sorunu geride bırakmış. Bu anlamda ASKF Başkanı Sadettin Dağ´a gayretli çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Habip Agun ise ‘Yapmak istediğimiz projeden Artvin ve Rize ilimiz birlikte istifade edecektir. Bu anlamda bizleri kabul ederek sohbet zemini hazırladığınız için teşekkür ederim.” dedi.
Sadullah Köse de :”Çaykur Rizespor olarak Artvin´de planladığımız geleceğin yıldızlarının belirlenmesi projesinin kesinlikle karşılık bulacağını ve şimdiden heyecanlandığını bu anlamda bize göstermiş olduğu misafirperverlikten ötürü ASKF Başkanı Sadettin Dağ´a teşekkür ederim” dedi.
Başkan Sadettin Dağ da misafir heyete yönelik yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Öncelikle Çaykur Rizespor Kulübü yöneticileri ve teknik heyetini ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. İlimizde yapılması planlanan geleceğin yıldızlarının belirlenmesi için yapılacak çalışmanın kesinlikle karşılık bulacağına inancım tamdır.
Bugün bizlere aktardığınız projenin yürüyebilmesi için yönetimsel anlamda hiçbir eksiğimiz yoktur ASKF olarak gerek antrenörler gerek hakemlerimiz sporcuların yetiştirilmesi hususunda gerekli seviyedeler, sadece işletimsel anlamda tesis ve sahalarımızın yetersiz olduğunu biliyoruz bu eksikliğin nereden kaynaklandığını ve çözümünün nasıl olacağını Sayın Valimiz ve Belediye Başkanı’mıza ilettik. Ümit ediyorum ki bu ve buna benzer projelerin başarılı olabilmesi için gereken yapılacaktır.
Son dönemlerde haber kanallarında ve gazete başlıklarında sıkça karşılaştığımız gençliğin en büyük tehdidi olan kötü alışkanlıklardan, teknoloji ve madde bağımlığının önüne geçilebilmesi için spor yapmanın ne kadar önemli olduğunu gözlemleyebiliyoruz.
Çaykur Rizespor Kulübü’müzün bu günkü ziyaretinden ilimiz gençliğinin haberi olduğunda çok sevinecekleri bir proje olacaktır. Model alabilecekleri bir spor kulübünün ilimizde sorumluluk hissederek bir şeyler yapmaya çalışması gençlik adına ilimiz adına sevindirici bir durumdur.
Çaykur Rizespor Kulübümüzün çok değerli yönetim kurulu üyelerine alt yapıda görev yapan çok değerli hocalarıma bizlere zaman ayırarak projeye katkı sağlayacağımız bir kurum olarak gördükleri için yönetim kurulum adına Serhat şehir Artvin adına ve her şeyden önemlisi geleceğin asla ihmalinin bile düşünülmemesi gereken gençlik adına şükranlarımı ifade etmek istiyorum.”
Ziyaret karşılıklı temennilerin ardından sona erdi. 

Bu haber 518 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com