02.12.2017
MERAL AKŞENER ARTVİN’DE İYİ PARTİ Genel Başkanı Meral Akşener Artvin’e geldi. İyi Parti İl Başkanlığının açılışını yapan Meral Akşener’e ilgi yoğun oldu.

 Akşener, Trabzon’dan karayolu ile Artvin’e geldi. Yeni kurulan Artvin İl Teşkilatı tarafından davul zurna eşliğinde karşılanan Akşener, daha sonra Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan parti binasının açılışını gerçekleştirdi. Açılışa kadınların ilgisi yoğun oldu.

İyi Parti Genel Başkanı Akşener, parti binasında basın mensupların açıklama yaptıktan sonra Artvin İnönü Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti. Daha sonra Atatepe’ye geçti. Akşener daha sonra partisince düzenlenen toplantıya katılacak.
Toplantı saat 16.00’da Grand Otel Toplantı Salonu’nda gerçekleşecek. 

Bu haber 2185 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com