02.11.2017
Artvin Motosiklet Kulübü 2. Olağan Genel Kurulu’nu Yaptı Artvin Motosiklet Kulübü 2. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Yapılan seçimde mevcut Başkan Uluer Çelik yeniden seçilerek güven tazeledi.

 Artvin Motosiklet Kulübü Genel 2. Olağan Genel Kurulu’nu yaptı. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) il binasında gerçekleşen genel kurula Motosiklet Kulübü Başkanı Uluer Çelik, yönetim kurulu ve üyeler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda ilk olarak divan üyeleri seçildi. Yapılan seçimi, Divan Başkanı Orhan Şengün, Başkan Yardımcısı Kahraman Benvan ve Sedat Aktaş’tan oluştu.

Olağan gündem maddeleri  Divan Başkanı Orhan Şengün tarafından üyelere sunularak tek tek ibra edildi. Daha sonra yeni yönetim belirlendi. Yapılan seçimde Uluer Çelik başkan seçilirken yönetim kurulu ise, Erhan Gazihan, Tunç Elçin, Hüseyin İnce, Erkan Büyük olarak belirlendi.
Olağan genel kurulda,  yapılacak olan faaliyetler değerlendirilip üyelerin fikirleri alındı. Yapılan değerlendirmenin ardından Artvin’in tanıtımı ve motosiklet tutkunları için önemli kararlar alındı. Alınan karar doğrultusunda Artvin Motosiklet Kulübü,  Artvin Amatör Spor Kulüplerini Federasyonu(ASKF)  üye olunmasına oy birliğiyle karar verildi. 
Seçimin tamamlanmasının ardından Artvin Motosiklet Kulübü üyeleri hatıra fotoğrafı çektirdi.  

Bu haber 434 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com