12.10.2017
YUSUFELİ BELEDİYESİ EKİM AYI MECLİS TOPLANTISINI YAPTI Yusufeli Belediyesi Eylül ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Eyüp Aytekin başkanlığında yapıldı.

  Eylül ayı olağan meclis gündeminin tetkikinin ardından 2017 yılı Ekim ayı meclis karar özetleri Belediye ve meclis Başkanı Eyüp Aytekin tarafından okundu. Gündemin diğer maddesi olan 2018 yılı bütçe tasarısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komisyonu oy birliğiyle gönderildi. Ek gündem maddesi olarak yeni cenaze aracı alınması için encümene yetki verilmesine oy birliğiyle karar verildi. Dilek ve temenniler bölümünde Başkan Aytekin, ilçe çevresinde devam eden karayolu, yeni yerleşim, su isale hattı ve maden konularında meclis üyelerine son gelinen durum konusunda bilgilendirdi.

 
Yusufeli Belediyesi meclis kararları onaylandıktan sonra ilan panosuna asıldığı gibi, Yusufeli Belediye resmi web sitesi olan www.yusufeli.bel.tr adresindeki kurumsal menüsü altında yayınlanıyor.
 
 
 

Bu haber 410 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com