11.09.2017
A.HOPASPOR’DA HEDEF ŞAMPİYONLUK A. Hopaspor 2.lig, 3.lig ve Bal Ligi’nden olmak üzere 15 dış transfer, 8 iç transfer olmak üzere toplamda 23 yeni transfer ile şampiyonluk kadrosu kuran A.Hopaspor aynı zamanda 9 yerli futbolcusunu kendi renklerine kazandırdı.

 ARTVİN-2017-2018 Spor Toto Bal Ligi sezonuna yeni yönetim ve güçlü kadro anlayışı ile başlamak isteyen A.Hopaspor Kulübü kendisinden bu sezon oldukça söz ettirecek gibi. 

Mubin Çakmak Başkanlığında, 15.09.2017 Cuma günü Bal Ligi transfer sezonunun bitecek olmasıyla birlikte kadrosunu oldukça güçlendiren ve son hamlelerini de yapacak olan A.Hopaspor’da bu sezon hedef 3.Lige yükselmek.  
 2.lig, 3.lig ve Bal Ligi’nden olmak üzere 15 dış transfer,  8 iç transfer olmak üzere toplamda 23 yeni transfer ile şampiyonluk kadrosu kuran A.Hopaspor aynı zamanda 9 yerli futbolcusunu kendi renklerine kazandırdı. 
Teknik Direktör İbrahim Baş yönetiminde sezona oldukça tempolu hazırlanmaya devam eden mor-beyaz renkler, 24.09.2017 tarihinde kendi evinde S.Ardahanspor ile sezonun ilk maçına çıkacak. 
 

 A.Hopaspor Yönetimi Mubin Çakmak Başkanlığında Bu Sezon Oldukça Güçlü Başladı. 

 

 İlk olarak Hopa’nın değeri Hopa’dan Çay ile 1 yıllık ana sponsorluk imzalayarak gücüne güç kattı. Hopadan Çay sponsorluğunda üretime ve satışa geçen Hopaspor Çay ile kulübe maddi kaynak sağlanırken aynı zamanda hem Hopadan Çay hemde Jotun Boya Demircioğlu İnşaat, forma reklamında sponsor oldu. 
A.Hopaspor Kulübü Turkcell mesaj sistemi ile de cepten mesaj sistemi ile bağış kampanyası düzenledi. Turkcell faturalı hat kullanıcılarının 8814’e attıkları ‘’hopaspor’’ mesajı ile A.Hopaspor Kulübü’ne maddi destek sağlıyorlar. 
 

Gençliğe önem veren bir kulüp.

 

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ve A.Hopaspor’un gelecek sezonlardaki umutları için futbol yaz okulunda bu yıl 100’ün üzerinde gencimiz futbol ile tanıştı.
 

9 yerli futbolcusunu A.Hopaspor’a kazandırdı

 

Mor-Beyaz renklerin şehrin her noktasında umut olduğu Hopa’da A.Hopaspor Kulübü bu sezon 9 yerli futbolcusunu A.Hopaspor’a kazandırdı. 
En Büyük Transferimiz Taraftarımız Olacak.
En büyük transferimiz taraftarımız olacak parolası ile yola çıkan yönetim Mor-Beyaz renklerden oldukça söz ettiren taraflar grupları Şehrin Azizleri ve Denizin Asi Çocukları bu yıl, sezona takımlarını yalnız bırakmadan oldukça güzel başlayacak. Kuruldukları günden bugüne Türkiye’de gerek sosyal medyada gerek sosyal projelerde her zaman yer alan iki taraftar grubu futbolun güzellikleriyle ön planda olduklarını ve sadece futbolda değil hayatın her alanında memleket değerlerini hiçe saymadan özellikle geleceğe ve gençliğe örnek olacak bütün projelerde yer alacaklarını belirttiler. 
 

Bu haber 908 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Hayati AKBAŞ

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com