12.08.2017
Artvin’e Prestijli Bir Mekan Daha Hizmete Girdi Artvin’de Çoruh Park Organizasyon ve Eğlence Merkezi Görkemli Bir Törenle Açıldı Artvin Belediyesi Çoruh Park Sosyal Tesisleri’nde Artvin Merkez girişinde açılan“Çoruh Park Organizasyon ve Eğlence Merkezi” hizmete açıldı. Açılış törenine AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Borçka Kaymakamı Ertuğrul Örnek, AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta, AK Parti Artvin Merkez İlçe Başkanı Maksut Koçak, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel, Artvin Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Zeki Alkan, İşletme sahibi Kemal Koçak, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

 Açılış konuşmaları öncesi kurban kesilerek dua edildi.  Yapılan duanın ardından açılış konuşması yapan AK Parti Milletvekili Dr. İsrafil Kışla,  Artvin’de yeni bir konsepte hizmet verecek bu iş yerinin prestij bir mekan olacağını ifade ederek şunları söyledi: “Değerli Artvinli hemşerilerim bugün Artvin’e yeni bir tesis kazandırıyoruz. Müteşebbislerimize hayırlı olsun diliyorum. Bu yatırımı yapan gerçekten DSİ’ye,Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu’na büyük emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.  Çoruh Park Artvin için gerçekten yeni bir yaşam alanı oldu. Artvin’de yeni bir konsepte hizmet verecek bu iş yerimiz prestij bir mekan olacak.  Yerel kalkınmayı da kendimiz gerçekleştirmeliyiz. Kendi dinamiklerimizi de harekete geçirmeliyiz. Yerel yönetimiyle siyasetçisiyle esnafıyla iş adamlarıyla köylüsüyle el ele vererek gerçekten Artvin’de yapılacak çok güzel işler var. Kazanç temin edebileceğimiz işler var. Her yeni bir iş yeri istihdam demektir. Hepsinden Allah razı olsun. Hiçbir siyasi ayrım gözetmeksizin 6 yıldır herkesin derdini dert etmeye çalışıyorum.  Herkesin derdini çözmeye çalışıyoruz.  Böyle mekânları ilimize kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz. İşletmeci arkadaşa hayırlı bereketli bol kazançlar diliyorum ”dedi.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ise yeni açılan mekânın Çoruh Park’da çocuk eğlence mekânlarıyla, kafeteryalarıyla, çok amaçları salonlarıyla Turizm hedefi olan ilimize ayrı bir değer kattığını ifade ederek işletme sahibine Artvin’e hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.
Artvin’de 60 yıldır esnaflık yapan Yayla Ticaret’in sahibi Kemal Koçak Artvin’e kazandırdığı prestijli tesis hakkında bilgi vererek “Böyle güzel bir yaşam alanının Artvin’e kazandırılmasına emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Koçak konuşmasında şunları söyledi: “Toplantı salonu, nişan, düğün, balo yani çok amaçlı bir salon yaptık. Sadece düğün amaçlı bir salon değil. Her türlü organizasyonu içerisinde barındıran bir kompleks yaptık.  İçerisinde çocuk eğlence merkezi, 12 D Sinema, 150 kişilik manifesto Kafeterya, 320 kişilik çok amaçlı salonumuz var.
120 metrekare alan Çocuk oyun parkında top havuzumuzla birlikte  Atış poligonumuz, Basket potamız ve çeşitli oyun guruplarımız var.
Artvin’de böyle bir tesisin eksikliğini gördük. Artvin Belediye Başkanımız Mehmet Kocatepe ile görüştük ve bu iş yerini Artvin’e kazandırmayı amaçladık. Özellikle üniversite öğrencilerinin de ihtiyaçlarını karşılayacak.” dedi. 

Bu haber 1899 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com