10.08.2017
Necmettin Numanoğlu oğlu Gökhan Numanoğlu’nu Selin Temran ile evlendirdi. SELİN VE GÖKHAN MUHTEŞEM DÜĞÜNLE DÜNYA EVİNE GİRDİ Mutluluklar Sizin Olsun

 ARHAVİ-Selin ve Gökhan muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Hatice ve Temran Altun çiftinin kızları Selin ile Fatma ve Necmettin Numanoğlu çiftinin oğulları Gökhan muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

Çiftin Harika Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen nikâhını Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu kıydı. Çiftin nikâh şahitliğini ise Yaşar Uzunhasanoğlu ile Cansu Köse yaptı. Çiftin evlilik cüzdanını Başkan Hekimoğlu gelin Selin’e verdi. Hekimoğlu ‘’ Birbirinize çok yakıştınız. Bizler sizlere iş hayatında olduğu gibi evlilik hayatlarında da başarı ve mutluluklar diliyorum.’’ dedi.

Harika Düğün Salonu’nda gerçekleşen rüya gibi düğünle, ömür boyu sürdürecekleri hayatlarına bir kez daha evet dediler. Çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşen düğün töreninde iş adamları, siyasiler, aile yakınları ve esnaflar genç çiftleri yalnız bırakmadılar.
Düğün törenine katılan konuklar en az Selin ve Gökhan ikilisi kadar mutluydu. Hal böyle olunca eğlence de doruklara çıktı. Müzik ve tulumunda verdiği coşku ile saatlerce dans eden çifte konuklarda eşlik etti. Mutlulukları gözlerinden okunan Selin ve Gökhan çifti kendilerini yalnız bırakmayan konuklara tek tek teşekkür ettiler.
Rüya gibi geçen düğün  törenin sonunda çiftin aileleri herkese teşekkür etti. Biz de Selin ve Gökhan çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
 

Bu haber 1179 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Hayati Akbaş

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com