10.08.2017
“KÜLTÜR; DÜNDÜR, BUGÜNDÜR, YARINDIR “ Artvin Kültür Sanat ve Yöresel Ürünler Tanıtım fuarında Yusufeli Standı yerini aldı.

 Artvin Valiliği ve Artvin Belediyesinin “08-08’de Hayde Artvin’e” sloganıyla ilkini düzenlenen  ‘Kültür Sanat ve Yöresel Ürünler Tanıtım Fuarı’ şehrin en büyük sosyal yaşam alanı olan ‘Çoruh Parkta’ açıldı. Artvin Valisi Ömer Doğanay, yaptığı konuşmada, Artvin ilinin kültürünün tanıtılması ve turizm potansiyelinin arttırılması amacıyla yeryüzü cenneti Artvin’i bu yıl kendi yerinde tanıtmak amacıyla tanıtım günlerini düzenlediklerini söyledi. Doğanay,” Fuarın, il ekonomisine katkı sağlanması, Artvin ilinin tarımı ve ticareti ile ilgili yeni pazarların oluşturulması, Artvin’in marka değerinin yükseltilerek, Artvin’in başta ülkemize ve dünyada tanıtımının yapılması amaçlanıyor. İlimizde düzenleyeceğimiz bu dev organizasyona Artvin’i merak eden vatandaşlarımız ve tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz” dedi.

 
Yusufeli Belediyesi’nin “Kültür; Dündür, Bugündür, Yarıdır “ sloganıyla yer aldığı stantta belediye yazılı yayınları, etkinlik afişleri, Yusufeli’ne ait yöresel ürünler, yeni Yusufeli tanıtım ve alt yapı çalışmaları hakkında videoların gösterimi yapılıyor.
 
“Cennet Sizi Bekliyor, 08-08’de Hayde Artvin’e” sloganıyla düzenlenen fuar 10 gün sürecek.
 

Bu haber 417 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com