10.08.2017
HAYKONFED’DEN BAŞKAN KOCATEPE’YE ZİYARET Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu (HayKonfed) Genel Başkan Yardımcısı Haydar Özkan, Karadeniz Hayvan Hakları Federasyonu Kurucu Kurulu Başkanı Nihal Erkoç, Karadeniz Hayvan Hakları Federasyonu Danışmanı Ramazan Etci, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe´yi makamında ziyaret etti.

 Başkan Kocatepe, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Artvin´de sokak hayvanlarına karşı Belediye ve hayvan severler tarafından ortak çalışmalar yürütülerek her hangi bir olumsuzluk yaşanmadığını kısa zamanda Hayvan Bakım Evi Projesi’nin tamamlanarak daha iyi şekilde hizmet verileceğini söyledi.

Kocatepe, konuşmasının sonunda kesin ve net bir ifade ile Artvin´de Belediye personelinin sahipsiz hayvanlara asla kötü muamelede bulunmadığını kötü muamelede bulunan personel olursa da iş akdine son verileceğini ekledi.
HayKonfed Genel Başkan Yardımcısı Haydar Özkan ise Artvin´de bir tanım incelemelerde bulunduklarını sahipsiz hayvanlara karşı her hangi bir olumsuzluk görmediklerini Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ile görüşmelerinin sokak hayvanları adına güzel kazanımlar elde edileceğini belirterek Başkan Kocatepe´ye teşekkürlerini iletti.
Sokak hayvanlarına karşı duyarlılığı artırmak adına 5199 nolu yasayı anlatan afiş, bilboard, raket çalışmaları yapılarak şehirde belirli noktalara asılacağı ifade edildi.

Bu haber 406 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com