09.08.2017
AGC Basın Standı Yoğun İlgi Gördü Birinci ‘Kültür Sanat ve Yöresel Ürünler Tanıtım Fuarı’nda Artvin Gazeteciler Cemiyetinin Standına Yoğun İlgi. Artvin Valiliği ve Artvin Belediyesinin “08-08´de Hayde Artvin´e" sloganıyla ilkini düzenlediği ‘Kültür Sanat ve Yöresel Ürünler Tanıtım Fuarı’ şehrin en büyük sosyal yaşam alanı olan ‘Çoruh Parkta’ yoğun katılımlı bir törenle açıldı.

 Artvin Gazeteciler Cemiyeti’nin açmış olduğu stant yoğun ilgi gördü. Vatandaşların gazeteciliğin çalışma alanı, gazetecilik hukuku, basın özgürlüğü, gazetecilerin günlük hayatta yaşadığı zorluklar hakkında bilgiler aldığı stant da aynı zamanda Cemiyete bağlı yerel gazeteler vatandaşlarla bu kez tanıtım günlerinde buluşturuldu.

Artvin Valisi Ömer Doğanay, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen de Artvin Gazeteciler Cemiyeti’nin standının konuğu oldu. Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Alkan Gazetesi İmtiyaz sahibi Zeki Alkan, Alkan Gazetesi Yazı İşleri Sorumlusu Tekin Alkan, Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı ve Arena Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Orhan Sevinç, Artvin Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi ve Serhad Artvin Gazetesi İmtiyaz sahibi Orhan Şengün, Demokrat Çoruh Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sevgi Erer Boydağ, Doğan Haber Ajansı Artvin İl Temsilcisi Adem Güngör, Anadolu Ajans Artvin İl Temsilcisi Yusuf Okur, İhlas Haber Ajansı Artvin İl Temsilcisi Hasan Fehmi Demir’in karşıladığı protokol üyeleri Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan dan Artvin’de gazeteciliğin haber alanları hakkında bilgi aldı.
Basın noktasında Artvin’in tanıtımında cemiyetin büyük önem taşıdığını ve bu görevi seve seve üstlendiğini dile getiren protokol üyeleri Başkan Zeki Alkan’a teşekkür etti. Başkan Alkan ise gazetecilik camiası adına ziyarete gelen protokole basına verdikleri destekten dolayı teşekkür dileklerini iletti.
 

Bu haber 480 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com