07.08.2017
CUMHURBAŞKANIMIZ ERDOĞAN, SARP GÜMRÜK KAPISI´NDA İNCELEMELERDE BULUNDU Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sarp Gümrük Kapısı´nda incelemelerde bulundu. Güneysu´daki ikametinden ayrılarak helikopterle Hopa ilçesi Kopmuş mevkisine gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı burada Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Artvin Valisi Ömer Doğanay ve çok sayıda vatandaş karşıladı. Daha sonra Sarp Gümrük Kapısı´na karayoluyla geçen Cumhurbaşkanı, gümrük kapısının yeniden yapılandırılması inşaatına ilişkin incelemelerde bulundu.

 -          VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ, FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

İnşaat sahasını gezerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi alan Erdoğan´a basına kapalı gerçekleşen incelemesi sırasında Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Rize Valisi Erdoğan Bektaş ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da eşlik etti.
İncelemelerinin ardından karayoluyla gümrük kapısından ayrılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kemalpaşa beldesinde kendisini bekleyen vatandaşlarla aracından inerek sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi. 
Cumhurbaşkanımız Erdoğan, helikoptere binmek üzere geldiği Kopmuş mevkisi civarında da yine aracından inerek vatandaşlarla sohbet etti ve bir vatandaşın cebindeki sigara paketini aldı.
Cumhurbaşkanımız  Erdoğan, daha sonra incelemelerde bulunmak üzere helikopterle Ovit Tüneli’ne hareket etti.   

Bu haber 687 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 1 )
teşekür
sn cumhurbaşkanım teşekürler
 Hkakan yılmz -- 16.08.2017 17:14
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com