07.08.2017
HOPA, HOPASPOR İÇİN KENETLENDİ Başkan Mubin Çakmak “Hepimiz Biz Olalım, Hedefte Bir Olalım” Hopa, Hopa sporun başarısı için kenetlendi. Transfer çalışmalarında sona gelen Hopa spora, kamp çalışmaları öncesi yemek verildi. Kemalpaşa Akasya Restaurantta verilen yemeğe Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek, İ Genel Meclisi üyeleri Hüsnü Çakır ve Murat Özçep ve yöneticiler, teknik kadro ve oyuncuların katıldığı yemekteki birliktelik ümit vaat etti.

 Hopa spor Başkanı Mubin Çakmak yemek öncesi yaptığı açıklamada Hopa spor Kulübü’nün kamp hazırlıkları için Erzurum’a yolculuk yapacağının bilgisini verdi.Çakmak “Bir şehrin uyanışı ile birlikte iliklerimize kadar hissettiğimiz birlik ve beraberliğin simgesi olan Mor-Beyaz renklerin efsane takımımız yemek sonrası Erzurum´a hareket ederek kamp dönemine başlayacaktır.

 
2017-2018 Bal Ligi sezonunda hedeflenen başarı doğrultusunda, azimli ve takım ruhunu “Hepimiz Biz Olalım, Hedefte Bir Olalım”inancıyla yaşayan ve bütün sezon boyunca birlik ve beraberlik içerisinde sahaya yansıtacak bir kadro kurduk. Türk spor camiası Hopa sporuyakından izliyor ve bu yılda sahada sergileyeceğimiz futbol ve tribünde 7’den 70’e takımlarına sahip çıkan taraftarının coşkusu ile izleyecektir.
 
Bu düşüncelerle büyük fedakârlıklar yaparak yeniden kurduğumuz Hopa spor kadrosunun tek hedefi vardır, o da şampiyonluktur. Bizlere güvenen Hopa Halkına, destek veren iş dünyasına, her konuda yanımızda olan Kaymakamımıza, Belediye Başkanlarımıza, TSO Başkanımıza, İl Genel Meclisi üyelerimize, esnaflarımıza, STÖ’lerimize candan teşekkür ederiz” dedi.
Sıcak bir ortamda yenen yemek sonrası topluca günün anısına çekilen fotoğraflar ardından takım da kamp yapmak üzere ilçeden ayrıldı.
 

Bu haber 595 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com