05.08.2017
HER İŞTE İLK TECRÜBE ÇOK ÖNEMLİDİR! Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel, 1. Artvin Kültür Sanat Tanıtım ve Yöresel Ürünler Fuarı ile ilgili açıklama yaptı. İlimizde yapılacak etkinliğin bir ilk olacağını belirten Başkan Özel; ”Yapılan her işte ilk tecrübe çok önemlidir. Gerçekleştirilecek etkinliğin katılım seviyesi ve organizasyon kalitesi, bundan sonraki tertiplerin ya önünü açacak ya da yok bu iş olmadı dedirtecektir” dedi.

 Oda olarak etkinliğe iştirak edeceklerini ifade eden Özel, konunun tüm Oda üyelerine duyurulduğunu söyledi. Artvin Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Artvin’in organik ve geleneksel yöntemlerle üretilen ürünlerinin tanıtımını sağlamak adına, Antalya YÖREX Fuarına 2012 yılı itibariyle hemen her yıl katıldıklarını ifade eden Başkan Özel, bu tip organizasyonların ilin ekonomisine önemli katkılar sağlayacağını söyledi.

Başkan Özel açıklamasında kısaca şunları ifade etti; “Tanıtım ve fuar etkinliklerinin, katılımcıların bilinilirliğini artırma ve ürünlerini tanıtma anlamında orta ve uzun vadede önemli katkıları olmaktadır. Yapılacak tanıtım günleri ilk kez bu tür bir organizasyona katılacak üreticiler için de önemli bir tecrübe olacaktır.
 8-18 Ağustos 2017 tarihleri arasında Artvin Çoruh Kent Park’ta düzenlenecek etkinliğin istenen düzeyde gerçekleşmesi, hem katılımcıların hem de ziyaretçilerin olumlu memnuniyeti; bu işin gelişmesini sağlayacak, belki de bölgesel hatta ulusal düzeyde organizasyonların alt yapısını oluşturacaktır. Unutmayalım ki Artvin, Sarp Sınır Kapısı nedeniyle Kafkaslar’a ve Orta Asya’ya açılan en önemli çıkış noktasıdır.
 Yapılan her işte ilk tecrübe çok önemlidir. Gerçekleştirilecek etkinliğin katılım seviyesi ve organizasyon kalitesi, bundan sonraki tertiplerin ya önünü açacak ya da yok bu iş olmadı dedirtecektir. Bu düşüncelerle, etkinliğin planlanması ve düzenlenmesi konusunda katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.”
 
 

Bu haber 514 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com