31.07.2017
HÜSEYİN VE TÜLAY (ÇELİK) ÖZER BİR ÖMRÜ PAYLAŞMAK İÇİN GÖNÜLDEN İMZA ATTILAR Artvin Çoruh Üniversitesi personellerinden Hüseyin Özer, akademisyen Tülay Çelik ile dünya evine girdi. Özer çiftinin ilk düğünleri 21 Temmuz 2017 Cuma günü saat; 19.00’da Yozgat -Akdağmadeni Gültepe Mahallesi Barbaros Caddesi’nde bulunan Lider Düğün salonunda yapıldı. Çiftin Artvin’deki düğünü ise Star Düğün Salonunda 29 Temmuz 2017 Cumartesi günü Saat: 13.30’da yapıldı. Hüseyin ve Tülay Özer’in düğününe Türkiye Kamu Sen Artvin İl Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Artvin Şube Başkanı İsrafil Bayrak, Türk Sağlık Sen Artvin Şube Başkanı Veli Küçük ve davetliler katıldı.

 Düğün sonrası düğüne gelen gelemeyen tüm dost akraba ve arkadaşlarına teşekkür eden Hüseyin ve Tülay 8Çelik) Özer çifti;” Hem Yozgat’ta hem de Artvin’de düğünümüzü yaptık. Düğünümüze uzaktan, yakından gelen, gelemeyip gerek telefonla, gerek mesajla, gerek çelenkle bizleri kutlayan tüm dost, akraba ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Darısı tüm sevenlerin başına olsun. “ şeklimde konuştu. Düğüne katılan Türkiye Kamu-Sen Artvin Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Artvin Şube Başkanı İsrafil Bayrak, düğün sonrası yayınladığı mutluluk mesajı notunda;

“Türk Memur Sendikacılığı davasına inanarak emeğini bizimle paylaşan, kardeşim, yol arkadaşım, Türk Eğitim-Sen Artvin Şubemizin emekçilerinden Şube Sekreterimiz Hüseyin Özer kardeşimizin en mutlu gününde sevincini çoğaltmak için; Türkiye Kamu-Sen Ailesi olarak birlikte olmaktan kıvançlıydık. Yolunuz ve bahtınız açık olsun. Yüce Mevla´m ailenizi mutlu kılsın. Güle güle zor zamanların, çetin yolların vefalı dostu, dostum.” ifadelerini kullandı.
Hüseyin  Özer’in Ankara’da Adalet Bakanlığı’nda çalışan kardeşi Uğur Özer  Esin İpçi ile 26 Haziran 2017  Pazartesi günü yine aynı salonda saat 19.00’da başlayan düğün  ile hayatlarını birleştirmişlerdi. Özer kardeşler 1 ay arayla evlenerek evlilik kervanına katılan gençler oldular.  

Bu haber 988 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sami Özçelik

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com