18.07.2017
ÇORUHSPOR KULÜBÜ KAHVALTI SALONU HİZMETE GİRDİ Artvin Çoruhspor, kulübe destek olabilecek kahvaltı salonunu hizmete açtı. Artvin spor camiasında önemli bir yeri olan Çoruhspor, kulübe destek olacak tesisleri bir bir faaliyete geçirmeye devam ediyor.

 Artvin Merkez Çarşı Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde, gazete bayii arkasında  Artvin yer alan Çoruhspor Kulübü Lokali hizmete girdi. Tesisin açılışına Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Ak Parti İl Başkanı Erkan Balta, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan Vekili Fatma Öztürk ve yönetimi, Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, Defterdar İbrahim Bayraktar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ömer Gümüş, CHP eski İl Başkanı Seçkin Kurt, ADD eski İl Başkanı Ahmet Biber, Kulüp Başkanı Murat Yılmaz ve iş adamları çok dayıda davetli katıldı…

Tesisin açılış kurdelesini Milletvekili İsrafil Kışla, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim ile kulüp Başkanı Murat Yılmaz kesti.
Milletvekili İsrafil Kışla burada yaptığı konuşmasında, başarılı spor kulüplerimizden biri olan Çoruhspor Kulübü umarım profesyonel ligde ilimizi temsil eder, bu vesileyle tesisin hayırlı uğurlu olması temenni eder başarılar dilerim dedi.
İlimizde ilk kez bir spor kulüp kendine gelir kaynağı getirecek bir tesis acıyor. Artvin Çoruhspor Kulübü’ne ekonomik yönden destek sağlanması için ve aynı zamanda kulübün sporcularının Artvin halkıyla iç içe olması amaçlı tasarlanan tesis sadece sporculara değil Artvin halkına da hizmet verecek.
Her gün sabah saat 06.00 ile akşam saat 16.00 arasında açık büfe kahvaltının mevcut olduğu tesiste, anı zamanda maç yayınları izlemeniz mümkün. Ailenizle rahatça gidip kahvaltınızı yapabileceğiniz mekanda, ilimizin doğal yiyeceklerinin tadına bakmanız mümkün.
Çoruhspor Kulüp Başkanı Murat Yılmaz amaçlarının, kulübe ekonomik anlamında gelir elde edebilecek sporcu ile halkın iç içe yer alacağı tesis olduğunu ifade etti. Biz Artvin Çoruhspor Kulübü olarak hiçbir zaman kulübümüze yardım talebinde bulunmadık. Kendi imkânlarımızda gelir elde ettik.” dedi. Dört projelerinin daha olduğunu ifade eden Yılmaz, hedeflerinin 2020 yılında profesyonel lige çıkmak olduğunu söyledi.
Tesisi açılışına telefonla bağlanan Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, Çoruhspor Kulübü başkanını arayarak tebrik etti. 

Bu haber 1001 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com