05.07.2017
ARTVİN’E DAİR ÖNEMLİ PROJELERİM VAR Bir insan doğduğu yeri unutmamalı. İster orada yaşasın ister farklı bir ilde, ülkede. Memlekete hizmet etmek istedikten sonra bulunduğunuz fark etmiyor. Yere ki vizyonunuz olsun. Yeter ki doğduğunuz yer, ülke millet sevdanız olsun. Bunları yapabilmek için önce kocaman bir yürek, sevgi dolu bir kalp ve ufku ve görüş açısı geniş olsun.

 Hayalleri, projeleri, inancı olsun. İşte o zaman sizin varlığınız bir anlam kazanır. Artvinli olan Herkes istedikten sonra bulunduğu yerden Artvin’e ister çam sakızı çoban armağanı misali sembolik, isterse ülke çapında ses getirecek büyüklükte yatırımlarla bunu yapabilirsiniz.

İş adamı Nedim Koyuncu hayalleri, projeleri olan Artvin sevdalısı bir insan.  Nedim Koyuncu basın mensuplarıyla Hopa’da bir araya gelerek yapacaklarını anlattı.
Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Koyuncu, iş dünyası, Cerattepe ve siyasetle ilgili açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz genel seçimlerde Ak Partiden Milletvekili aday adayı olan Nedim Koyuncu, bir dönemde Hopa Spor Kulübünün Başkanlığını yapmıştı.
ARTVİNLİ İŞ ADAMLARI BELİRLİ BİR YERE
GELDİKTEN SONRA ARTVİN’İ TERK EDİYOR
Koyuncu basın mensuplarına burada yaptığı açıklamada, “Artvinli iş adamlarımız maalesef belirli bir yere geldikten sonra Artvin’i terk ediyor. Biz Artvin’de doğduk, Hep Artvin’deydik, hep Artvin için çalıştık. Bizler, Cerattepe olayından daha önce Artvin Belediye Başkanı Sayın Mehmet Kocatepe’yle bir görüşmemiz olmuştu, Cerattepe olayları başlamadan önce Artvin’e iyi bir yatırım düşünüyorduk.  Bu turizm yatırımı olacaktı. Kafkasör’de bir yer verecekti halen onun bekleyişi içerisindeyiz, ama Cerettepe’deki madencilik çalışmalarından sonraki oluşum oradaki yerleşik bina nasıl olacak bilmiyoruz. dedi.
Artvinli iş adamı olarak bunlara rağmen Artvin’e bir projeyle çıkacağız, ayrıca Şavşat’ta güzel bir şeyler düşünüyoruz. Turizmle ilgili Şavşat’ta iyi bir yatırım iyi bir otel projemiz var. Hayırlısıyla inşallah kamuoyuna duyuracağız dedi.
HOPA TÜNELİ ARTVİN’E VE İLÇELERİNE BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK
Hopa tüneli açıldığı zaman Hopa için büyük avantaj sağlayacak. Artvin ve Borçka ilçemiz Hopa’ya daha yakın olacak. Artvinlilerin yaz aylarında denize inmesi daha kolay olacak, Tahminen bir yıl içinde faaliyete geçeceğini düşünüyorum.
GÜMRÜK KAPISI DAHA GÜZEL OLACAK
Gümrük kapısındaki yoğun sıra olayı ve beklemeler biliyorsunuz. Bu gümrük kapsının yeni yapılanmasındaki inşaatıyla ilgidir. Bununla birlikte Hopa’da çay sezonuyla ilgili ve ramazan dolayısıyla büyük yoğunluklar oluştu. Gümrük kapımız tamamlanmasıyla birlikte Sarp gümrük kapısı Hopa ve Artvin halkına daha çok hizmet verecek dedi
Nedim Koyuncu son olarak ise Siyasetin her daim içinde olduğu belirterek 2019 yılını bekleyin sahnelerde olacağım diyerek sözlerini tamamladı.

Bu haber 934 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sami Özçelik

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com