02.06.2017
ARTVİNSPOR KULÜBܒNDEN VALİ DOĞANAY’A ZİYARET Artvin Valisi Ömer Doğanay, Artvin Spor Kulübü Başkanı İrfan Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti. Ziyarette, Başkan Yıldırım, Artvin’de sporun gelişmesine katkı sağlamak ve gençlerin kötü alışkanlıklara yönelmelerine engel olmak amacıyla Artvin Spor Kulübü’nün kurulduğunu söyledi.

 Kulübün bünyesinde U-17, U 19 futbol takımı,Veteran Futbol takımı ile bayan voleybol takımı kurma çalışmalarının bulunduğunu belirten Yıldırım, “ Önceliğimiz kulübe kalıcı gelir getirici yatırımları yaparak şehrin sporuna hizmet etmektir. Alt yapı ve tesisleşmeye çok önem veriyoruz. En kısa sürede bu projemizi hayata geçirmek istiyoruz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Doğanay ise, spora ve tesisleşmeye önem verdiğini belirterek, bu manada spor kulübüne her türlü desteği vereceğini söyledi.
Yıldırım, ziyaretin sonunda Doğanay’a Artvinspor takımının formasını, beresini ve atkısını hediye etti.
Ziyarette, Yönetim Kurulu Üyeleri Özlem Sarayoğlu, Cihat Uzun, Göksen Sönmez, Asım Yulmaz, Sedat Öktem, Hakan Ermiş ve Murat Küçükay hazır bulundu.
 

Bu haber 886 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 2 )
BAŞARILAR
GEÇMİŞDEDE ARTVİN SPORKÜLÜBÜ ALTYAPISINDAN YETİŞİP ARTVİNDEKİ SPORUN GELİŞMEMESINDEKISORUNLARIYAKINEN BİLEN İRFAN YILDIRIM VE EKİBİNE BAŞARILAR DİLERİM.
 BİROL SONER -- 04.06.2017 12:56
BAŞARILAR
Artvin'imizin Futboldaki temsili Artvin Spor kulupüne ve değerli Başkanı Sn: İrfan YILDIRIM'beye ve ekip arkadaşlarına bu katkılarından dolayı teşekkür eder başarılar dilerim.
 Ercan MORGÜL -- 03.06.2017 07:26
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com