13.05.2017
TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ’NDEN ARTVİN VALİLİĞİNE ZİYARET Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bursa Şubesi Başkanı Hikmet Öztürk ve beraberindeki 17 dernek üyesi gazi, Artvin Valiliğini ziyaret etti.

 Türkiye Muharip Gaziler Derneği üyeleri “Karadeniz’de Huzur Gezisi” kapsamında Artvin’e gelerek, Vali Vekili Coşğun ile bir süre sohbet etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Vekili Önder Coşğun, ağırladığı konuklarıyla bir süre sohbet etti.
Gazileri Artvin’de görmekten mutlu olduğunu belirten Önder Coşğun, şunları söyledi:
“İlimize hoş geldiniz. Umarım serhad şehrimizi beğenmişsinizdir. Yurdumuzun topraklarını korumak, savunmak ve bayrağımızın inmemesi, ezanımızın susmaması için üstün bir cesaret örneği göstererek en güç koşullar altında bile canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen şehit ve gazilerimiz her zaman onur kaynağımızdır. Onların canlarını hiçe sayarak ortaya koyduğu mücadeleye minnettarız.Sizlerin vasıtasıyla vatan için canını feda eden şehitlerimize rahmet diliyorum. Gazilerimize Allah’tan şifalar diliyorum.” dedi.
Ziyaretin ardından Başkan Öztürk,  Vali Yardımcısı Coşğun’a derneğin plaketini takdim etti.

Bu haber 440 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com