10.05.2017
Artvin Belediye Başkanı Kocatepe, Berat Kandilini Kutladı Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Berat Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

 Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, insanlar için Ramazan ayının habercisi olarak da bilinen mübarek Berat Kandil’inin tüm İslam Alemi’ne sağlık, mutluluk ve bereket getirmesi temennisinde bulunarak rahmet, mağfiret ve bağışlanma ayı olan Ramazan ayının habercisi Berat gecesinin tüm Müslüman âlemine hayırlara vesile olmasını diledi.

 
Başkan Kocatepe mesajında; "İnsanlarımızın Yaradan’a daha derin bir şükür imkânı bulacağı bu özel gecede; muhabbetin, sohbetin, kaynaşmanın artmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın Berat Kandili´ni tebrik ediyor, bu mübarek gecede Yüce Allah´a açılan ellerin ve yapılan dua ve yakarışların, İslam aleminin birlik, dirlik ve beraberliğine, toplumsal birlikteliğimizin güçlenmesine, insanlığın barış, huzur ve saadetine vesile olmasını Cenabı Allah´tan niyaz ediyorum" dedi.
Kocatepe, bu mübarek günlerde toplumsal sorumluluğumuzu harekete geçirerek dayanışma, yardımlaşma içinde olunması, nefreti sevgiye, bencilliği fedakârlığa dönüştürecek bütün güzellikleri birlikte paylaşılması gerektiğini belirtti.
 
 
 

Bu haber 350 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com