07.05.2017
AFL 12’NCİ SINIF ÖĞRENCLERİNE LYS ÖNCESİ KAFKASÖR MORALİ Artvin Fen Lisesi Okul idaresi ve öğretmenleri 12. sınıf öğrencilerini LYS öncesi doğa harikası Kafkasör’e pikniğe götürerek güzel bir hafta sonu yaşattı. Pikniğe Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Halime Tuylu de katıldı. Okul idaresi, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin muhteşem doğada buluşmalarını değerlendiren okul Müdürü Şehmuz Bulut; Artvin Fen Lisesi’nin LYS için “ Okulumuz 12. Sınıf öğrencilerine LYS öncesi moral, motivasyon amaçlı piknik programı düzenledik. Bu aslında her yıl 12. sınıf öğrencilerimize her yıl yapılıyor. Bu yıl ki öğrencilerimizle de bu güzel doğada bir araya geldik.
MEZUNİYET TÖRENİ AÇÜ KÜLTÜR MERKEZİ’NDE OLACAK
Öğrencilerimiz burada,  öğretmenlerimiz burada, Okul Aile Birliğimiz burada. Bu çok güzel bir birliktelik ve dayanışma örneğidir. Başarının en önemli kurlarından birisi budur. Ben 12. sınıf öğrencilerimizin, bilgi, donanım, özgüvenleriyle LYS’ye hazır olduklarını biliyorum. Kendilerine başarılar diliyorum. Artvin Fen Lisesi kendi başarı çıtasını daha da yukarılara çıkaracaktır. Bu yıl 103 öğrenci mezun ediyoruz.  Mezuniyet törenini Artvin Çoruh Üniversitesi Ali Nihat Gökyiğit Kültür Merkezi’nde yapacağız. Bu gençlerimizi üniversiteye uğurlayacağız.”dedi.
 12. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM
Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Halime Tuylu,  Bu tür etkinliklerin çok güzel hatıralar bıraktığını, kaynaşma sağladığını,  moral verdiğini ve başarıyı arttırdığını belirterek; “Bugün 7 Mayıs 2017. Mevsim güzel, doğa güzel, hava güzel.. Artvin Fen Lisesi Kafkasör’de 12. sınıf öğrencilerimizle güzel bir hafta sonunu  yaşıyor ve yaşatıyor.
 Okul Aile Birliği Başkanımız Yüksel Karakurt il dışında olduğu için bu güzel buluşmaya katılamadı.  Diğer yönetim kurulu üyelerimizin de benzer nedenlerle katılamadığı bu etkinliğe onları temsilen biz katıldık. Selamlarını getirdik. Az önce Okul Müdürümüz Şehmuz Bulut güzel şeyler söyledi. Okul İdaresi, öğretmenler, biz veliler ve çok kıymetli gençlerimiz, öğrencilerimiz bu güzel doğada bir aradayız.  Başarı el ele verildiğinde geliyor. Fen Lisesi’nin başarısının bir sırrı da bu olsa gerek.
BU GENÇLER ARTVİN’İN, HEPİMİZİN GURURUDUR
Önümüzdeki yıllarda başarının daha da artacağını biliyoruz.  Çünkü bunun için gereken her şeyimiz var. Pırıl pırıl gençlerimiz,  sevgi dolu başarı için çalışan okul idaremiz, öğretmenlerimiz ve okulumuza hiçbir desteği esirgemeyen velilerimiz. Kısaca biz bunu başarmak için hep birlikte hazırız. Bu yıl sınava girecek olan 12. sınıf öğrencilerimize başarılar diliyorum. Onlar her zaman olduğunu gibi tıpkı bundan önce mezun olup Türkiye’nin en iyi üniversitelerinin en iyi bölümlerine giden ağabeyleri ablaları gibi. Bu etkinliği gerçekleştiren, başta Okul Müdürümüz Şehmuz  Bulut  olmak üzere , öğretmenlerimize, memurlarımıza, idarecilerimize kısaca  emeği geçen herkese Okul Aile Birliği Yönetim kurulu adına çok teşekkür ediyorum. “dedi.
 Öğrenciler Kafkasör mesire alanında döner, ayran ve tatlı ikram edildi. Birlikte çeşitli eğlence etkinlikleri yapıldı ve günün anısına fotoğraflar çekinildi.

Bu haber 1340 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com