06.05.2017
Bandırma Gazeteciler Cemiyetinden Atatürk Heykeline Ziyaret Bandırma Gazeteciler Cemiyeti üyeleri Dünyanın En Büyük Atatürk Heykelini Ziyaret ettiler. Basın ve Kamuoyu Oluşturma Platformu projesi kapsamında Artvin’e gelen Bandırma Gazeteciler Cemiyeti bünyesindeki basın mensupları Artvin’de bir takım ziyaretlerde bulundu. İki gün Artvin’de kalan basın mensupları, programın son gününde dünyanın en büyük Atatürk heykelini ziyaret ettiler.

 Aralarında Bandırma Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kaan Bingül, İkinci Başkan Ozan Ertuğruk, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Öğretim üyesi Yasin Nuri Çakır, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Basın Müdürü Yılmaz Uzun ve cemiyet üyeleri dünyanın en büyük Atatürk heykelinin görkeminde oldukça etkilendiler.

Artvin’de görev yapan basın mensupları misafirlerine, heykel hakkında genel bilgiler verdiler. Bandırma Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kaan Bingül Artvin gezisinin oldukça verimli geçtiğini ifade ederek, “ İçinde samimi insanların bulunduğu çok güzel bir coğrafyanız var. Ziyaretlerimizde bizimle ilgilenen başka Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan ve yönetimine, bölgede görev yapan basın mensuplarına Belediye Başkanı’na, Şavşat Belediye Başkanı’na, kaymakamımıza hepsine çok çok teşekkür ediyorum” dedi.
Daha sonra dünyanın en büyük Atatürk heykeliyle bol bol fotoğraf çeken basın mensuplar ziyaretlerini tamamladıktan sonra ilimizden ayrıldılar. 

Bu haber 671 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com