05.05.2017
BAŞKAN AZİZAĞAOĞLU GÜVEN TAZELEDİ Artvin Muhtarlar Derneği Olağanüstü Genel Kurul yaptı. Son derece demokratik ortam içinde 5 Mayıs 2017 Cuma günü Artvin Çok Katlı Otopark üstünde bulunan dernek ofisinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da divan Başkanlığına Ali Fuat Beyaz, divan üyeliklerine Ünsal Saraç, Osman Nuri Şener ve Selim Erkal seçildi.

 ARTVİN MUHTARLAR DERNEĞİ OLAĞANÜSTÜ KURUL YAPTI

KURUCU BAŞKAN CAFER AZİZAĞAOĞLU YENİDEN BAŞKAN
Divanın oluşturulmasının ardından divan olağanüstü genel kurulunu saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile açtı. Daha sonra faaliyet raporunun okunması, gelir gider hesaplarının okunması ve ardından dilek ve temenniler bölümünde konuşmalar yapıldı.
Hasan Cin ve mevcut Başkan Cafer Azizağaoğlu’nun listelerinin yarıştığı kurulda mevcut Başkan Cafer Azizağaoğlu yeniden başkan seçildi.   Yeni Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu.
 YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELER
Cafer Azizağaolu, 2-  Hasan Kalaycı, 3- Selim Erkal, 4- Ali Fuat Beyaz, 5- Osman Nuri Peker,  6- Ünsal Saraç, 7- Ayhan Karadeniz.
 YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER
Fehmi Su, 2- Işık Şahinbaş, 3- Ayhan Yenigün, 4-  Mustafa Keskin, 5- Turan Güneş, 6- Sinan Yavuzdemir, 7- Muammer Öztürk.
DENETLEME KURULU ASIL ÜYELER
 Yusuf Demirel, 2-Rıfat Alkan,3- Fatih Gültekin
DENETLEME KURULU
Metin Kılıç, 2- Yalçın Çelebi, 3- İshak Yılmaz
Yeniden Başkan seçilen Cafer Azizoğlu Olağanüstü Kurul sonrası yaptığı açıklamada, “Artvin Muhtarlar Derneği 2011 yılında kuruldu. Tabela derneği olmadığını kısa sürede gösterdi.
Artvin ilinde toplam 317 köy,  38 mahalle olmak üzere toplam 355 muhtar vardır. Merkez ilçede ise 36 köy,  7 mahalle olmak üzere toplam 43 muhtar bulunmaktadır.
Çok önemli çalışmalara imza attık. Geçmişteki çalışmalarımız gelecekte yapacağımız çalışmalarımıza referanstır. Artvin’e hizmet etmek bir ibadet kadar kutsaldır. Muhtarlar Derneği olarak uyum içerisinde tek amacın Artvin halkına, köylerimize hizmet götürmek için daha çalışmak olduğunu tüm üyelerimiz adına rahatlıkla söyleyebilirim.
Bugün çok güzel demokratik bir seçim oldu. Huzurlu ve sonuçta hangimiz kazanırsak kazanmış olalım derneğimizin, hepimizin kazandığı örnek sayılabilecek bir seçim olmuştur.  Oy veren vermeyen tüm muhtar arkadaşlarımıza en içten dileklerimle teşekkür ediyorum. Bundan önce olduğu gibi aynı şekilde birlik içinde birbirimizi gönülden sevgi, saygı ile kucaklayarak çalışmalarımız devam edecek. Ben bu mesajımı seçimden hemen sonra tüm üye arkadaşlarımıza SMS yolu ile de ilettim. Aslolan ülkemizdir, Artvin’dir, köylerimiz, insanımızdır. Gerisi teferruata girer. Çalışmalarımız aynı şekilde devam edecek.”dedi.

Bu haber 798 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com