21.04.2017
CHP MERKEZ İLÇEDEN DİSK’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ Anayasa referandumunda Artvin’de hayır çıkması sonrası teşekkür ziyaretlerinde bulunan CHP Merkez İlçe Başkanı İlyas Şahin ve ilçe yönetimi, DİSK Artvin Şube Başkanı Selim Bilgin’i ziyaret etti.

 Başkan Şahin, “ Türkiye’de yapılan Referandumda –Hayır- olarak çok önemli bir başarı elde ettik. Tamamen halkın kendi imkân ve çabalarıyla önemli bir sonuç alınmıştır. Bu ne bir partinin, ne de başka bir oluşumun oylamasıydı. Bu memleket meselesiydi. Onun için hayırda halkın her kesimi buluştu.  Sağından solundan, muhafazakârından demokratından, gencinden yaşlısından kadınından erkeğinden, STK’larından, siyasi partilerinden, odalarına kadar herkes büyük gayret gösterdi.

Artvin’de “hayır” için DİSK’in de çok değerli çalışmaları oldu. Emekten, halktan, haktan yana tavrını ortaya koymuş, DİSK Genel Başkanı Sayın Kani Beko ilimizi ziyaret etmişti. Ben sizin şahsınızda Genel Başkan Sayın Kani Beko ve DİSK’e teşekkür ediyorum.” dedi.
 Genel İş DİSK Artvin Şube Başkanı Selim Bilgin, CHP Merkez İlçe Başkanı İlyas Şahin ve İlçe Yönetiminin ziyaretinden dolayı teşekkür ederek; “Cumhuriyet ve Demokrasi Türkiye Cumhuriyeti’nin en önemli değerleridir. Biz dün olduğu gibi, bugün de yarında her zaman Cumhuriyetimiz ve demokrasimizin yanında yer almaya devam edeceğiz. CHP Merkez İlçe Başkanlığı nezdinde bu referandumda hayır için gece gündüz çalışan tüm CHP’ye gönül verenlere teşekkür ediyorum.
Türk halkı, ortak değerler söz konusu olduğunda en sağından en soluna, yediden yetmişe herkes bir araya gelebiliyor ve ortak değerlerde buluşabiliyor. Bu çok güzel bir şeydir.  Bu referandumda bunu gördük. %49 gibi bir oy son derece dürüst, şaibesiz ve yürek oylarıdır. Hayır diyenlerin parası yoktu, arkasında devlet gücü yoktu, cebinden, kendi imkânlarından bu sonucu almıştır. Keşke tartışmasız, temiz, herkesin saygı duyacağı bir sonuç çıkmış olsaydı. Maalesef ülkenin yarısı bu seçimde şaibe olduğunu düşünüyor.”dedi.

Bu haber 668 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com