04.04.2017
ARTVİN FEN LİSESİ DAYANIŞMA GECESİ 7 NİSAN’DA YAPILACAK Artvin Fen Lisesi Okul Aile Birliği ve Okul İdaresi, öğrenciler yararına gece düzenliyor. Okul Aile Birliği Başkanı Yüksel Karakurt; veliler, okul idaresi ve öğretmenlerimizin bir araya geleceği güzel bir gece düzenliyoruz. Okul gecesini Aşağı Şehitlik Köyünde bulunan Doğa Restorant’ta olacak. 7 Nisan 2017 Cuma günü saat 19.00’da başlayacak.

 Okul Müdürümüz Şehmuz Bulut ve okul idaresinin yanı sıra öğretmenlerimizle de bu konuyu istişare ettik.  Okul Müdürümüz Sayın Şehmuz Bulut göreve yeni atandı. Hem okul velileri ile tanışma, hem de bir araya gelerek AFL ailesi olarak daha büyük başarılara imza atmak için el ele vereceğimiz geceye tüm velilerimizin katılımını özellikle rica ediyoruz. Bu gençler bizim geleceğimiz. Bu gençler Artvin’in gururu. En iyi üniversitelere giderek ilimizi eğitim alanında üst sıralara taşıyacaklar.  Artvin Fen Lisesi Artvin’in eğitimdeki lokomotifidir. Biz inanıyoruz ki yeni dönemde okul başarımız daha yükseklere çıkacak.  Veli, Okul idaresi ve öğretmenlerimizin el ele vererek başarıya imza atacak.” dedi.

 

Bu haber 801 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com