22.03.2017
AKALIN: Yaşlılarımız en büyük değerlerimizidir. 18-24 MART YAŞLILARA SAYGI HAFTASI Yaşlılarımız; toplumumuzun tarihsel birikimini günümüze yansıtmaları, milli kültür değerlerimizin yarınlara ulaşmasına vesile olmaları ve bu günlerimizin mimarı olmaları dolayısıyla aile ve toplumsal hayatımızın en kıymetli hazineleridir
Artvin Devlet Hastanesi Genel Sekreteri  Op.Dr. İrfan Akalın, İdari ve Mali Hizmetler Başkanı Op. Dr. Serkan Özcan, hastane başhekim yardımcıları ve idari personel Artvin Devlet Hastanesinde yatan yaşlı hastaları ziyaret ettiler.

 

Genel Sekreter Akalın, “Yaşlılara Saygı Haftasını Artvin Devlet Hastanesinde yatan değerli büyüklerimizi tek tek gezerek gül dağıtıp, sıkıntılarının olup olmadığını sorduk.Yaşlılarımızla kısa sohbetler yaptık. Yaşlılarımızın yüzlerindeki tebessüm, yaşama sevinçleri hiç bitmesin. Onlara huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir ömür sürdürmelerini dileriz.” dedi. 

Bu haber 1647 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com