22.03.2017
ARTVİN’DE TIP BAYRAMI KUTLANDI 14 Mart Tıp Bayramı ve Haftası, ilimizdeki tüm sağlık çalışanlarımızın katılımıyla kutlandı. Geceye Vali Öme Doğanay, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, çok sayıda protokol mensubu ile sağlık çalışanları katıldı.

 Kutlama Şehitlerimize saygı duruşu, İstiklal Marşı, Artvin Kamu Hastaneler Birliği Op.Dr. İrfan Akalın ve İl Sağlık müdürü Dr. Abdullah Güleç’in konuşmalarıyla başladı. Ardından Artvin ilimizi temsilen yılın hekimleri seçilen, Hopa Devlet  Hastanesi  Kadın Doğum Uzmanı Op.Dr.  Tuğba  Tekelioğlu, Yusufeli  Aile Sağlığı Merkezi   Aile Hekimi  Dr.Erol Hallaç, İl Ambulans  Servisi Başhekimliğine bağlı Komuta Kontrol Merkezinde görev yapan Dr. Kadiriye Yücetürk’e ödülleri gecede verildi.

Ayrıca Artvin Devlet Hastanesinin emektar hekimi   olan Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. İsmail  Erdem  ve gece -gündüz  demeden fedakarca çalışan Artvin Devlet Hastanesi   hekimlerini temsilen Kadın Doğum Uzmanı Op.Dr. Serkan Kuruoğlu da ödüle layık görüldü.
Gece de insan sağlığına; emek ve güven zemininde yapılan yatırımın en temel en özel yatırım olduğuna dikkat çekildi. Bu emeğin sahipleri olan sağlık sektörü çalışanları için ne hafta ne gün ne de an olduğu, sağlık çalışanları için, yaptıkları iş, bir yaşam biçimi halini aldığı vurgulandı.
Bilgi ve birikimlerini bu uğurda gece gündüz ortaya koyan tüm sağlık sektörü çalışanlarına teşekkür edildi.
 

Bu haber 1315 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com