14.02.2017
AGC’den Rektör Fahrettin Tilki’ye Ziyaret Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan ve basın mensupları Artvin Çoruh Üniversitesi (AÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Tilki’yi ziyaret ettiler. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Artvin Çoruh Üniversitesi (AÇÜ) Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fahrettin Tilki’ye ziyaretler devam ediyor. Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Sevinç, Doğan Haber Ajansı Temsilcisi Adem Güngör, İhlas Haber Ajansı Temsilcisi Hasan Fehmi Demir, 08olay Muhabiri Buket Çelik, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Tilki’yi makamında ziyaret ettiler.

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Fahrettin Tilki, Artvin Çoruh Üniversitesi hakkında dernek başkanı ve basın mensuplarına bilgiler verdi. Üniversitemizin gelişmesi, bununla birlikte, ilimize ve ülkemizde faydalı birimler açma çabası içinde olduklarını belirten Tilki, aynı zamanda üniversitemizin fiziksel ilerlemesi konusunda çalışmaların devamettiğini söyledi.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan ise, ‘Uzun zamandır ilimizde görev yapan ve Artvin’i yakından bilen ve tanıyan birinin Rektör olarak atanması beni ve medya temsilcilerini oldukça mutlu etti. Şüphesiz görev aldığınız sürece Artvin’e ve ülkemize önemli hizmetlerde bulunacaksınız.” diyerek Rektör Fahrettin Tilki’ye bir kez daha başarılar diledi.
Görüşmenin devamında ise en kısa zamanda iadeyi ziyarette bulunacağını ifade eden Rektör Fahrettin Tilki, Dernek Başkanı Zeki Alkan ve basın mensuplarına teşekkür etmesinin ardından görüşme sona erdi. 

Bu haber 961 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com